האם כדאי לשלב לימודי משפטים עם עוד תואר

היי לכולם. אני רוצה להתחיל ללמוד משפטים ומתלבטת כרגע אם כדאי לשלב עם לימודים לתואר נוסף...אשמח לדעתכם. אם כן כדאי, איזה תחום אתם ממליצים לבחור? 

לכי על זה. שוק העבודה רווי בעו"ד ותואר ראשון נוסף לשמש כיתרון על פני האחרים. מה חשבת לשלב? אולי חשבונאות? זה תואר שיפתח לך יותר דלתות מתואר בכלכלה או מנהל עסקים. לא יודעת כמה קל יהיה לך לשלב ביניהם, כי בכל זאת - שניהם דורשים התמחות ובחינות מועצה/לשכה, אבל זאת אופציה לא רעה בכלל, לפחות אם את שואלת אותי.

תראי אני לומד במסלול דו חוגי משפטים וחשבונאות במרכז האקדמי,בחרתי שילוב שאמרו שהוא" לאמיצים בלבד", כי הוא יותר ארוך ולא פשוט, אבל הבנתי שאני אסיים אותו זה יפתח לי יותר דלתות בסופו של יום,אין ספק שדו חוגי נותן לך יתרון על אנשים אחרים, שיהיה בהצלחה

תראי אני לומד במסלול דו חוגי משפטים וחשבונאות במרכז האקדמי,בחרתי שילוב שאמרו שהוא" לאמיצים בלבד", כי הוא יותר ארוך ולא פשוט, אבל הבנתי שאני אסיים אותו זה יפתח לי יותר דלתות בסופו של יום,אין ספק שדו חוגי נותן לך יתרון על אנשים אחרים, שיהיה בהצלחה

המסלול של חשבונאות מאוד קשה. הרוב בדר"כ משלבים עם לימודי מנע"ס או לימודי תעודה במקרקעין או מיסים, מאוד תלוי באיזה תחום היא רוצה להתמחות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר