איך קיבלתי 736 בפסיכומטרי

אז שלום לכולם, רציתי לשתף אתכם בקצרה בשיטת הלמידה שאימצתי, ואיך הוצאתי בפסיכומטרי ציון מכובד בהחלט של 736, כדי שלא תחזרו על הטעויות שעשיתי בהתחלה, ותבחרו במקום הנכון ללמוד בו.

קוראים לי רוי, אני חייל משוחרר בן 21.
ניגשתי לפסיכומטרי בפעם הראשונה דרך הקורס של קידום, במועד חורף 2017.
כמו שאתם בטח יודעים קורס פסיכומטרי זה לא עניין זול, ורצוי לסיים עם זה בפעם הראשונה, עם ציון גבוה, כדי להימנע מבזבוז זמן מיותר ועלויות נוספות כאשר ניגשים למועד חוזר.
כשלמדתי בקידום התרשמתי לטובה מצוות המורים, מהכלים ומהתוכן שמקבלים בקורס, אך אחרי שניגשתי למבחן הופתעתי לגלות שיש עוד המון מקום לשיפור בטכניקות, בניהול זמן ובתרגולים שעבדנו עליהם בכיתה.
יצאתי מהמבחן באכזבה קלה, שלאחר מכן התבררה כמוצדקת - קיבלתי 520.

בואו נודה בזה, 520 זה לא ציון שירצה בן אדם עם שאיפות גבוהות ורצון עז להצליח.
לקחתי צעד אחורה, התחלתי לחקור מעט ולהשוות בין הקורסים השונים, קראתי ביקורות של אנשים ובאופן מפתיע הרוב הגדול כיוון לבית ספר בשם איזי וואי.

התקשרתי, מה יש לי להפסיד נכון?
קיבלתי שירות מצוין והצעת מחיר טובה, אבל כמו שלמדתי מהניסיון שלי עם קידום זה לא מספיק.
החלטתי להירשם לקורס אחרי ששמעתי מתלמידים לשעבר ומאנשים שמכירים את הבית ספר ביקורת טובות, ואני חייב להגיד שאני מצטער שלא עשיתי כך מההתחלה.

בפשטות אני יכול לספר, הטקטיקות שקיבלנו שם כדי לעבור את המבחן נכנסו לי כל כך טוב לראש, שאני יכול להיבחן במועד הבא, בזה שאחריו ובזה שבעוד שנה עם ביטחון מוחלט שאני עובר את ה700.
למה? כי ציון של פסיכומטרי נקבע באופן יחסי, בהשוואה לכל הנבחנים של אותו מועד, וללא ספק, צורת הלימוד, המרצים הטקטיקות והתרגילים שקיבלנו בקורס באיזי ווי היו כל כך טובים שהם ממקמים אותנו עוד לפני הבחינה ביתרון משמעותי ביחס לשאר הנבחנים, ואת זה שמעתם ממישהו שלמד גם במקום אחר.

ניגשתי במועד של ה5.7.18, קיבלתי 736 וכן, התבאסתי שלא הוצאתי יותר.
ח׳ברה תפסיקו לבזבז את הזמן היקר שלכם ותלמדו מטעויות של אחרים, ביקשו מאיתנו בכנות בסוף הקורס שמי שמרגיש שהקורס עבד בשבילו ונתן לו ערך מוסף שישתף וימליץ לאנשים אחרים, ובאמת אני מרגיש כל כך אסיר תודה וצורך לתת בחזרה, שהמעט שיכולתי לעשות זה לשתף את זה איתכם ולקוות שהאנשים שכן יבחרו לתת לזה צ׳אנס יחסכו לעצמם הרבה מאוד זמן וכסף ויוכלו כמובן להעביר את זה הלאה.

לכל מי שרוצה לתת הזדמנות, אני רוצה להוכיח לכם איזה שירות אתם עומדים לקבל, אני מפרסם כאן דף שבו תמלאו את השם ואת הטלפון שלכם, ותוך כמה דקות בודדות יחזרו אליכם מהחברה, עם הצעת מחיר מוזלת. פשוט וקל.

לכל מי שקרא את הפוסט הזה עד הסוף, הרבה בהצלחה, ותזכרו, אתם גם ככה הולכים להוציא כסף על קורס, אז למה לא לבדוק את כל האפשרויות שיש לכם?

הקישור שהבטחתי:
http://www.pelozen.co.il//campaign/view_campaign/PSICO/97356

בנוסף אם תרצו לשאול אותי כל שאלה תרגישו בנוח לשלוח הודעה פרטית

נמאס כבר מכל השיווק שותפים הזה.

ציון מטורף... סחתיין עליך...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר