עבודה באחת מחברות הסלולר

גיסתי התחילה לאחרונה ללמוד ומחפשת עבודה סטודנטיאלית שתאפשר לעבוד במקביל ללימודים וכן תתחשב בה בתקופה בחינות.

הרבה המליצו לה על עבודה בחברות הסלולר. אבל אני חושבת שהיא צריכה למצוא משהו שיתן לה ערך וניסיון גם להמשך הדרך..

אם יש כאן אנשים שעובדים בחברות הסלולר השונות - אשמח לשמוע האם באמת יש אפשרות לעשות קריירה שם אחרי שמסיימים ללמוד? כי המצב היום בשוק של פיטורין בכל מקום לא נשמע לי מזהיר במיוחד או נותן איזה אופק של ביטחון תעסוקתי..

חברות הסלולר הן ארגונים גדולים ויש בהן מיגוון תפקידים.תלוי מה גיסתך תלמד, ובהתאם אם יש משרות הולמות בארגון. כללית, תמיד ניתן להשתלב בתפקידי ניהול תוך קידום הדרגתי בארגון.

השאלה - איזה תפקידים מציעים היום לסטודנטים ובאילו תנאים? כי אני לא רוצה שזה יבוא לה על חשבון הלימודים וההצלחה בהם.. ומצד שני אופק ניהולי זה חשוב. יש כאן במקרה אנשים שעובדים בתחום ויכולים לספר מניסיונם..?

כמו שנאמר יש מגוון תפקידים, היא יכולה להכנס לאתר שלהם ולראות מה הם מציעים, לגבי התקדמות ובכלל זכויות של עובדים, שווה שתברר גם אם קיים ועד כלשהו שמגן על זכויות העובדים באשר הם, בדיוק בגלל המצב בשוק, הכרחי שהעובדים ידאגו לעצמם ויהיו מוגנים , זה בדיוק תפקידו של הועד במקומות כאלה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר