16.05.12 | 19:18
קורס דיילות אויר- אל על
איך אפשר להגיש מועמדות לקורס דיילות אוויר באל אל? תודה רבה
16.05.12 | 19:22

דיילות אויר- אל על

תנאי קבלה: א. אזרחות ישראלית ומגורי קבע במדינת ישראל. ב. 12 שנות לימוד. ג. נסיון מוכח בשרות ישיר מול לקוח כעיסוק עיקרי של שנתיים (מצטבר) לפחות, מעל גיל 18. שרות צבאי מלא בצה"ל ייחשב כשנת נסיון אחת מתוך השנתיים הנדרשות. עדיפות תינתן לחובשים ולעובדי מד"א. ד. ידיעת השפות עברית ואנגלית, רמה גבוהה בדיבור - חובה. שפה שלישית באחד מיעדי החברה - יתרון. ו. הופעה נאה, גובה מינימלי 160 ס"מ. ז. למועמדים המתאימים - יום מבחנים שייערך במכון השמה ויכלול: מבחני התאמה לתפקיד. ראיון אישי בשפה האנגלית. מבחני מצב. ח. המועמדים שעברו בהצלחה את כל שלבי המיון, יוזמנו לראיון אישי מסכם ויופנו לבדיקות הנדרשות לקביעת התאמתם לעבודה. תוכנית לימודים: שם הקורס: דיילות אוויר. נושאי לימוד - נוהלי עבודה במטוס, עזרה ראשונה, פרקים בגיאוגרפיה ובמטאורולוגיה, נתיבי טיסה, בטיחות וטכניקה של התעופה, חוקי תעופה, פסיכולוגיה, טיפוח החן ונימוסים. במשך הקורס משתתפים הלומדים ב- 3 - 2 טיסות. טלפון : לקבלת שאלון הרשמה 03/9716223
13.03.13 | 00:19

שלום.

אם אין לי את מה שנדרש בסעיף ג" אין לי שום סיכוי להתקבל??? תודה

13.03.13 | 00:20

אבל יש לי שליטה טובה בכמה שפות זה יכול לגרום לי להתקבל??

13.03.13 | 07:20

הדרישות מציגות את המועמד הרצוי להם, אבל הרצוי לא תמיד מצוי. לכן השאלה תהייה מי יהיו שאר המועמדים ומה כישוריהם. שפות נוספות, ביחוד אם הן שפות שיש פחות מועמדים הדוברים אותן, בהחלט יכולות להוות יתרון.

23.03.13 | 14:14

הגובה שלי הוא 157, האם זה אוטומטית פוסל אותי למרות שאני כשירה לפי שאר הסעיפים?

24.03.13 | 06:42

אני מציע שתתקשרי אליהם כדי לודא.

30.03.13 | 13:07

אם לא עשיתי צבא ואין לי 12 שנות לימוד יש לי 11 זה פוסל אותי?

22.05.13 | 12:13

אני דוברת טורקית ואזרית כשפת אם. ושפה נוספת של יהודים העולים מאזרביג'אן- גם כן כשפת אם.

רוסית ברמה סבירה. האנגלית שלי היא בינונית. כמה זה יתרון לדעת 4 שפות כשפת אם (כולל עברית) על אנגלית בינונית כדי להתקבל? הרי יש גם טיסות למדינות כמו אזרביג'אן מהארץ.

22.05.13 | 12:15

עוד משהו- שחייה שלי היא לא כשל שחיינים מקצועיים, אפשר אפילו להגיד ברמה של צלילה. האם זה פוסל?

22.05.13 | 19:02

אנגלית היא השפה החשובה בהיותה היותר נפוצה  בין הנוסעים, וספק אם יסתפקו באנגלית בינונית, כיון שיש די מועמדים עם אנגלית טובה ואף טובה מאד. באשר לשפות שאת דוברת- איני יודע עד כמה הן מבוקשות (תלוי אם כבר יש כאלה די בצוות או לא).

23.12.13 | 11:47

אומנם, ראיתי את תשובתך מאוד מאוחר. אבל רציתי להודות בכל זאת.

מהם מבחני התאמה לתפקיד ומבחני מצב, על מה הדגש במבחנים אלה?

24.12.13 | 07:07

בד"כ המועמדים מופנים למכון מיון ובו נערכים מבחני אינטלגנציה ואישיות. מבחן מצב הוא מבחן קבוצתי- היינו מספר מועמדים לקורס יושבים בקבוצה ומוטלות עליהם משימות שונות לביצוע כשפסיכולוגים צופים בהתנהגותם. המשימות בחלקן מילוליות- למשל דיון בקבוצה על נושא כלשהו, ובחלקן ביצועיות, כמו למשל לבנות מגדל גבוה ככל שניתן מחומרים המסופקים לקבוצה.

הדגש הוא על הערכת המאפיינים החשובים לתפקיד- כמו תודעת שרות ויחסי אנוש, יכולת הידברות עם אנשים מרקעים שונים, אדיבות ונימוסים, נוכחות ועוד.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר