התלבטות

ד"ר גרתי שלום וברכה. הנני בעלת תואר ראשון בייעוץ חינוכי מאחת האוני'. אני מתלבטת האם לפנות ללימודי תואר שני בלקויות למידה או בתרפיה באומנות. אני מרגישה צורך עצום לטפל בילדים, לתמוך בהם ולקדמם, אך מאידך חשוב לי כי תהיה עבודה בתחום אותו אלמד... איזה מקצוע מבין השניים מבוקש יותר מבחינה תעסוקתית? ומבחינת השכר? קשה לי מאוד להחליט ולכן אודה לך במאוד אם תוכל לומר לי מהן הנקודות המרכזיות בהן עליי להתמקד בבואי לבחור באחד ממקצועות אלו ומהם השיקולים שעלי לקחת בחשבון בבואי לבחור במקצוע. תודה

התלבטות

איזה מקצוע מבין השניים מבוקש יותר מבחינה תעסוקתית? ומבחינת השכר? מצבו של בוגר לקויות למידה טוב מזה של בוגר תרפית אמנות מההיבטים התעסוקתיים.

תודה רבה ד"ר גרתי ושאלה נוספת

התחלתי ללמוד השנה לתעודת הוראה בחינוך המיוחד (גילאי 6-21) במכללה לחינוך במסלול הסבת אקדמאים להוראה (יש לי כבר תואר ראשן בחינוך). הבנתי כי בעזרת תעודה זו אוכל לשמש בתפקידים שונים במערכת החינוך ולאו דווקא כמורה. אשמח לדעת מהם אותם התפקידים בהם אוכל להשתלב בתחום הטיפולי במערכת החינוך? בנוסף, שמעתי כי לאחרונה נוצר תפקיד המת"ל בבתי הספר. האם אוכל לעסוק במקצוע זה עם תעודת ההוראה בחינוך מיוחד? בתודה מראש, דניאלה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר