התייעצות

בס"ד ד"ר גרתי שלום וברכה. שמי הודיה והנני סטודנטית שנה ג' לייעוץ חינוכי (תואר ראשון)באוניברסיטה. לאחר חשיבה רבה החלטתי כי אני רוצה לעסוק במקצוע טיפולי עם ילדים, ולכן חשבתי ללמוד תואר ראשון בריפוי בעיסוק כיוון שהתחום מאוד מעניין אותי. מספר שאלות: 1. האם, לפי דעתך,כדאי לי להתחיל מחדש תואר ראשון של 3.5 שנים? עובדה זו קצת מעיקה להתחיל ללמוד מחדש לתואר ראשון.... ולא להתקדם הלאה לתואר שני. (האם אין זה בזבוז זמן?) 2.מה מהבאים מבוקש יותר: ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, פיזותרפיה? 3 האם ריפוי בעיסוק נחשב כמקצוע מבוקש והאם יש עבודה בתחום? 4. מה המשכורות בתחום? מה המשכורת לבעלי תואר ראשון כפול?(שני תארים ראשונים) 5. האם יהיו לי פטורים רבים על-סמך לימודי התואר הראשון בייעוץ? בתודה מראש, הודיה

ריפוי בעיסוק

מספר שאלות: 1. האם, לפי דעתך,כדאי לי להתחיל מחדש תואר ראשון של 3.5 שנים? עובדה זו קצת מעיקה להתחיל ללמוד מחדש לתואר ראשון.... ולא להתקדם הלאה לתואר שני. (האם אין זה בזבוז זמן?) לא אם ברצונך לעסוק בריפוי בעיסוק. תחום שאינו דורש תואר שני בכל מקרה. 2.מה מהבאים מבוקש יותר: ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, פיזותרפיה? הביקושים די דומים עם עדיפות לפיזיותרפיה. 3 האם ריפוי בעיסוק נחשב כמקצוע מבוקש והאם יש עבודה בתחום? מרבית הבוגרים משתלבים בתחום. הקושי אינו במציאת משרה אלא בשכר הלא גבוה במגזר הציבורי. 4. מה המשכורות בתחום? מה המשכורת לבעלי תואר ראשון כפול?(שני תארים ראשונים) מתחיל משתכר סביב 4500-5000 ש"|. תואר כפול אינו משנה לענין השכר. 5. האם יהיו לי פטורים רבים על-סמך לימודי התואר הראשון בייעוץ? פטורים ניתנים על בסיס אישי בהתאם להרכב הקורסים שלך והציונים בהם. להעכתי היקף הפטורים אינו גדול.

תודה ד"ר גרתי ושאלה נוספת...

בס"ד רציתי לשאול: 1. מהם המצקועות הטיפוליים בהם אוכל לעבוד עם ילדים? מה מביניהם כדאי יותר ללמוד? 2. האם כדאי ללמוד תואר שני בתרפיה באומנות או שמא ללמוד לתואר ראשון נוסף בריפוי בעיסוק? (בעיקר מבחינת ביקוש עבודה ושכר) תודה!

הפרסום הסמוי נמחק-יצחק גרתי

קרן באחד מכינוייה מנסה לדחוף את המכללה שצוינה.

ילדים זה שמחה

רציתי לשאול: 1. מהם המצקועות הטיפוליים בהם אוכל לעבוד עם ילדים? מה מביניהם כדאי יותר ללמוד? יעוץ חינוכי, פסיכולוגיה, עו"ס, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, סיעוד, קלינאות תקשורת, תרפיה באמצעות אמנויות, תרפיה באמצעות בעלי חיים, חינוך מיוחד,ועוד. היותר מבוקשים- עו"ס,פסיכולוג חינוכי,קלינאי תקשורת, סיעוד. 2. האם כדאי ללמוד תואר שני בתרפיה באומנות או שמא ללמוד לתואר ראשון נוסף בריפוי בעיסוק? (בעיקר מבחינת ביקוש עבודה ושכר)

תרפיה באמנות

שלום לך הודיה אשמח לענות לשאלתך לגבי תרפיה באמנות עם ילדים. ריפוי בעיסוק - זהו תחום טיפולי עם דגש על הטיפול המוטורי עם ילדים. טיפול באמנות - זהו תחום טיפולי רגשי עם ילדים דרך ציור פיסול ורישום (ונלמד לאחר תואר ראשון, גם במסגרת תואר שני טיפולי) אני חושבת שהכי נכון קודם לברר מהו הכיוון הטיפולי שאת מעוניינת לעבוד בו (מוטורי או טיפולי) ואז לחפש מסגרות לימוד/ הכשרה. בהצלחה אסנת שטרן (לסלי)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר