ייעוץ

הי רציתי להתייעץ אתך, בעבר הלכתי לייעוץ תעסוקתי והיועצת פסיכולוגית, יעצה לי להתנסות בעבודות על מנת להכיר ואולי גם להתכוונן על מה אני רוצה לעשות בחיים. כיום יש לי בעייה אחרת... האמנם אני יודעת מה אני רוצה לעשות(סוף סוף), אבל כל מי שקורא את קורות החיים שלי... פוסל אותי לרב בגלל שהחלפתי המון עבודות... מה לעשות עם עצת אחיתופל? תודה

תשובה

את לא חייבת לרשום את כל העבודות שבהן עבדת אלא פשוט להשמיט עבודות שבהן עבדת זמן קצר או שהן לא רלוונטיות להגשת מועמדות לעבודה נוכחית. כי מה שחשוב זה הניסיון הקודם שלך לעבודה הנוכחית. עבודות רלווניות וממש ישנות תשחקי עם התאריכים. חשוב!!! כשאת באה לכ"א עלייך לזכור את הרצף של קו"ח ורצוי של יהיו חורים בשנים. תכלס כולם עושים את זה. הזהרי כי על עבודה אחרונה בד"כ רוצים המלצה מהבוס וכיום זה נעשה טלפונית עם המעסיק אם זה אפשרי.. לכן תאמרי שאת עדיין עובדת ולא רוצה שידעו שאת מחפשת עבודה כך לא ידברו עם מעסיק. מצד שני רוצים פעמים מכתבי המלצה אני אף פעם לא ביקשתי אך רצוי מאוד שיהיה לך להבא. בקיצור צריך לדעת את הטקטיקה. סה"כ כולנו בני אדם ולפעמים יש גם תקופות שאנשים היו מובטלים. חוץ מזה אמרת שמצאת מה ללמוד אז אולי כדאי להתחיל :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר