חוג לאחר תואר בפסיכולוגיה

שלום לכולם, אני מתחילה השנה תואר ראשון בפסיכולוגיה וייעוץ חינוכי (אונ' ת"א). בבדיקה שעשיתי גיליתי כי מאחר ויש לי כבר תואר ראשון ושני בתחומים אחרים, אני יכולה ללכת למסלול של "חוג לאחר תואר" וכך לעשות שלוש שנים, 60 ש"ס ולקבל תעודה של "חוג לאחר תואר" בפסיכולוגיה בלי צורך בתחום נוסף. (בתעודה יהיה רשום - סיימה מתוך תכנית התואר הראשון מסלול דו חוגי, חוג אחד שהוא פסיכולוגיה). אשמח לשמוע מה דעתך, ואם אתה מכיר את המסלול הזה. אני לא יודעת, חבל לי לעשות 3 שנים ולא לקבל תואר ביד אלא רק תעודה, אך אם היא ממילא שוות ערך לתואר ראשון, אז אולי זה כדאי... אמרו לי שאפשר להגיש מועמדות אח"כ לתואר שני אפילו בפסיכ' קלינית בלי בעיה. מה דעתך? תודה.

תואר לאחר תואר

אכן ניתן להמשיך לתואר שני לאחר תוכנית זו.איני רואה סיבה לא לבחור בה.

האם ניתן להירשם כפסיכולוג אח"כ בפנקס הפסיכולוגים?

שלום אילן, אני ממשיכה לבדוק את המסלול של "חוג לאחר תואר" בפסיכולוגיה. בבדיקה, מצאתי שלשם רישום בפנקס הפסיכולוגים יש צורך בתואר ראשון ושני בפסיכולוגיה - הרי "חוג לאחר תואר" לא נחשב כתואר שלם. האם אוכל או לא להירשם כפסיכולוגית לאחר התואר השני? תודה.

למיטב ידיעתי,

כל תואר ראשון בפסיכולוגיה הוא תמיד דו-חוגי, דהיינו, תמיד מדובר ב- 60 נקודות ולכן לא צריכה להיות לך בעיה בקבלה לתואר שני גם בתוכנית המדוברת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר