קורס QA

אני ממש על סף כניסה ללימודי בדיקת תוכנה בג'ון ברייס חקרתי ארוכות ועמוקות את הנושא ברשת, התחום מעניין אותי וברצוני להשתלב בהיי טק דרכו בתחילה ולהמשיף ללמוד תכנות שאלתי היא האם אוכל באמצעות קורס מקצועי לקבל את הכלים כדי להצליח להשתלב, והאם יש ביקוש מצד מעסיקים וחברות לקורסיסטים שכאלו? תודה!!

QA

באופן אידאלי, היה עליך להגיע לתפקיד זה לאחר סיום לימודי הנדסת תוכנה וניסיון מעשי בפיתוח תוכנה. בדרך זו היית קונה ,הן את הביסוס התיאורטי, והן את הניסיון המעשי ,הנחוצים למילוי התפקיד הזה. לבוגרי קורס ללא נסיון לא קל להשתלב בעבודה.

תגובה ל QA

איה, אני ממש לא מסכימה איתך...אני סיימתי מסלול בדיקות תוכנה בג'ון ברייס הדרכה והם עזרו לי למצוא עבודה(חשוב לציין כי לא היה לי כל ניסיון בתחום...),היום בניגוד לפעם רוצים בודקי תוכנה מוסמכים שהתנסו בכך ובמהלך הלימודים בג'ון ברייס למדתי לעזוד על הכלים עצמם מה שאיפשר לי להיקלט יותר מהר בתפקיד. בכל מקרה למתלבטת הייתי ממליצה ללכת על זה...שיהיה המון בהצלחה :)

שאלה ללילך

גם אני שקלתי ללמוד QA אך ויתרתי בגלל הגיל. אפשר לשאול באיזה גיל עשית את ההסבה ל -QA ומהי השכלתך הקודמת?

ועוד שאלה ללילך

אאפשר לקבל ממך מושג מה מרוויחים בד"כ בתחום בדיקות התוכנה? על מה מדובר? ומה מבחינת הביקוש בשוק ?

qa

לא היה רקע קודם בתחום לפני, אני למדתי מדעי ההתנהגות....?:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר