שאלה אחרי יעוץ מקצועי

שלום לך, עשיתי מבחן התאמה למקצוע (תי"ל) שם הוברר לי שמתאים לי לעסוק באדריכלות ועיצוב, כיוון שאני יודע שאין למקצוע זה ביקוש בשוק וכן השכר נמוך- זה לא רלוונטי מבחינתי. עוד המליצו לי על ניהול רשתות/ הנה"ח. לגבי ניהול רשתות: מה עדיף מייקרוסופט או סיסקו? מה בעצם עושים בעבודה? והאם צריך לשם כך תואר או מספיק קורס עם תעודת גמר של מייקרוסופט / סיסקו? ומה לגבי ביקוש העבודה בשוק והשכר? המון המון תודה.

ניהול רשת

אני נמנע מהבעת דעה על קורסים ספציפיים. קורסי ה-MCSE מכשירים לתכנן רשתות מורכבות, בקורס-MCSA יש יותר דגש על תחזוקה של רשתות קיימות. המסלול הראשון נחשב לקשה יותר, מן הסתם. אבל אפשר לעשות השלמה אחר כך. מנהל רשת נדרש לתת שרותי תחזוקה לרשת. היינו לפתור בעיות המתעוררות בתחנות עבודה השייכות לרשת, לתחזר לגבות שרתים וכו'. ברוב מכללות המחשבים קורסי הרשתות בנויים לפי מודולים, מה שאומר, שלא חייבים לשלם על הכל מראש ואם לדוגמא קורס ה-MCSA בנוי מ-4 חלקים, ניתןלהפסיק/לדחות את המשך הלימודים לאחר שסיימת חלק אחד. יש עבודה בתחום אבל מועדפים אנשים עם נסיון של שנתיים+. זה אומר שמתחילים נדרשים להתפשר על תנאים, תכנים ומקום עבודה, אבל בהמשך,כשצברו ידע, יכולים לשפר עמדות .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר