משרת רכזת שיווק

הציעו לי להיות רכזת שיווק, שזה אומר קשר עם חברות לגבי שיווק דבר מה, ובנוסף לכך ראיון אנשים, מין קו"ח ועוד. אני בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. אנילא האדם הכי אסרטיבי שקיים, האם לדעתך כדאי לי לנסות או להמשיך לחפש? אני לא חושבת שאני צריכה להיות כל כך אסרטיבית לתפקיד, התפקיד רובו הוא דרך הטלפון.

היי יש לי תשובה בישבילך בערך

היי אילדי- מה זה בעצם להיות רכזת שיווק? אני קצת באה מן התחום, קודם כל יכולת אישית גבוהה, אינטיליגנציה, רוו גוונית כי את צריכה להיות בקשר עם כל מיני סוגי קהל במיוחד דרך טלפון זה נושא קצת יותר מורכב, יש נושא של קירוב בשיחה וכו', למה אסרטיבי- אני אגיש לך למה? מכיוון שזה תחום מאוד דינמי, את צריכה להראות ולשקף, להיות מורעלת, מה זה מבחינתך לא מאוד אסרטיבית? תיראי אסרטיבי זה בן אדם אנרגטי, יודע לשחוף אחריו, אל תיקחי את העבודה הנ"ל כי משהו קליל מכיוון שהיא מאגדת בתוכנה הרבה תחומים, והיא דיי שוחקת,את חייבת לאהוב אינטרקציה עם אנשים טלפונית או פרונטאלית, את צריכה להיות נינוחה, יחד עם זאת בעלת אנרגיה, זה לא תפקיד פשוט, אבל אפשר ללמוד דרכו המון, ובמיוחד הנושא של שירות נכנס פה לתמונה, את מקשפת ומציגה את התחום שאת עוסקת בו,יש כמה שיקולים שעלייך לקחת בחשבון ובנוסף כמובן שאת מריכה עבודה, קחי שיקול אם זה משהו בהול או משהו שיכול עוד קצת להמתין לפי הבתי הד"ר בחופשה של חודש אז ע ם תשובה שלו כעת קצת בעיה בכל מקרה בהצלחה במה שתחליטי

שאלה

מדובר במקרה בהרבלייף?

לחברה גדולה בתחום בניית אתרים, דרושים משווקים עצמאיים שיודעים לייצר לקוחות בתחום בניית אתרים, השכר הוא עמלות בלבד (אחוזים מכל עסקה) חובה ניסיון בתחום, התשלום ניתן כנגד חשבונית חובה להיות עוסק פטור או עוסק מורשה, לפניות שלחו מייל promotionteam100@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר