כן, אני זוכרת את הבוקסר.......

אנחנו עדיין לא החלטנו מה אנחנו עושים ו...

גם אם היינו מחליטים אז לא הייתי כותבת את זה בפורום... בגלל שכל מה שאני כותבת פה אז המדריכים שלי יודעים (אין לי מושג מי אומר להם, הם אף פעם לא נכנסים לפה), בקיצור, אני צריכה להיזהר במה שאני אומרת....

גם הקבוצה שלי צריכה ..............

לארגן משהו למדריכות שלי אז תעזרו לי אבל תכתבו לי רק באיי סי קיו ולא פה כי המדריכה שלי קוראת פה את כל ההודעות

מאיה, מה אם הקיוסק?

ליהי! אנחנו...

מתכוונים לפתוח אותו כמה שיותר מוקדם אבל זה לא ממש הולך. לא משתפים פעולה.

יש תקציב בשביל לפתוח קיוסק??? מי לא משתף פעולה??? את באה לפלמחים ביום שבת???

ליהי

אנחנו משלמים על כל ההוצאות של הקיוסק מי שלא משתף פעולה זה כל הקבוצה המפגרת שלנו ובמיוחד הבנים אני לא יודעת אם דנית באה או לא אבל אני לא באה כי יש לי סמינר בקשר למשלחת

ליהי ומאיה!

מאיה-מה? באמת יש לך סמינר בקשר למשלחת? למה את לא אומרת כלום? ליהי-אני כמעט בטוח באה ביום שבת, את באה?

דנית

בטח שאמרתי!!! כולם יודעים על זה אולי את לא שמעת או משהו כזה

דנית ומאיה!

דנית - אני באה לפלמחים,אבל לדעתי הם הגזימו עם המחירים - 60 שקל!!!!, מלא לא באים מהגדוד שלי, רק שאני לא יהיה לבד כמו ביום ספורט, למרות שהיה כיף מאוד!!! מאיה - בנים מפגרים???? ככה את מקללת את הבנים שבשכבה שלך??? אתם לא חייבים שכווולם ישתפו פעולה, מספיק שכמה מהגדוד משתפים פעולה ואז אתם יכולים להקים את הקיוסק, אני בטוחה שהבנים יצטרפו אליכם (אם זה יצליח) שיהיה לכם בהצלחה!!!!! ביי, ליהי נ.ב: היום יש לכם פעולה??? לי אין, היה לי אתמול אבל אני יהיה בבית ספר (מקיף ט', קרוב לשבט), יש לי חזרות לטקס סיום, אז אם בא לכם לראות, אתן מוזמנות (ב- 18:20 אני יהיה שם), ביייי

דנית ומאיה!

דנית - אני באה לפלמחים,אבל לדעתי הם הגזימו עם המחירים - 60 שקל!!!!, מלא לא באים מהגדוד שלי, רק שאני לא יהיה לבד כמו ביום ספורט, למרות שהיה כיף מאוד!!! מאיה - בנים מפגרים???? ככה את מקללת את הבנים שבשכבה שלך??? אתם לא חייבים שכווולם ישתפו פעולה, מספיק שכמה מהגדוד משתפים פעולה ואז אתם יכולים להקים את הקיוסק, אני בטוחה שהבנים יצטרפו אליכם (אם זה יצליח) שיהיה לכם בהצלחה!!!!! ביי, ליהי נ.ב: היום יש לכם פעולה??? לי אין, היה לי אתמול אבל אני יהיה בבית ספר (מקיף ט', קרוב לשבט), יש לי חזרות לטקס סיום, אז אם בא לכם לראות, אתן מוזמנות (ב- 18:20 אני יהיה שם), ביייי

ליהי

זה היה בצחוק ואמרתי שכל הקבוצה מפגרת אנחנו נקים את הקיוסק אבל זה מעצבן שלכמה לא אכפת מזה יש לנו היום פעולה ב-5 ונבוא לראות אותך

יש!!!!!! מה יהיה בקיוסק??? בשבילי יש הנחה (בבקשה, קצת פרוטקציות)????

אין לי מושג מה יהיה בקיוסק אבל אסור לנו לעשות הנחה לאף אחד אפילו לא לעצמינו

אפילו לי?????? אוף......איזה רעים!!!!!!!!

בקטסי סיום הכי מיוחד זה שנותנים לתלמידים חולצות מודפסות עם כיתוב שמייצג נגיד כל אחד:)

אני דווקא שמעתי על חולצות מודפסות שכל אחת בצבע אחר וכשעושים במסיבת סיום תמונה מלמעלה זה נוצר כדמות אחת או כאותיות או כמילים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חניכים צעירים
בחר
בחר