אנשים! עוד מעט ערב פרידה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה אתם מתכננים למדריכים שלכם? אני יספר לכם מה אנחנו עשינו שנה שעברה למדריכה שלי: עשינו לה קסטה, ובה כאילו תוכנית, והכנסנו לשם כל מני בדיחות פרטיות שהיו בטיולים וכל מיני כאלה....... אח"כ מישהו כיאילו התקשר לתוכנית וביקש להקדיש את השיר "רוני" לרוני פילו המדריכה הכי הכי ואז שרנו לה שיר על המילים של השיר "רוני" (גידי גוב), ואז היה עוד קצת דיבורים ונגמר הקסטה...... ואח"כ עשינו לה מן מבחן, כמה שהיא מכירה אותנו, וכל שאלה שהיא עונה, מישהו אחר נתן לה חלק, ובסוף יצא פאזל ענקי שכתוב עליו את המילים של השיר והקדשה אישית. ועשינו לה גם אלבום תמונות של כולנו איתה........ היה לנו קטע שהטייפ התקלקל, אז אמרנו בואו נשיר לה, אבל לא הצלחנו..... (בכינו...) אז ביקשנו ממישהו שיפתח את האוטו שלו והוא פתח לנו ושמענו שם, וכולנו מזה בכינו.........(לא ידענו שהיא תמשיך איתנו עוד שנה...) וכל הערב הזה היה בהפסקת חשמל........ אבל היה מזה מרגש!

אנחנו עדיין לא החלטנו מה אנחנו עושים ו...

גם אם היינו מחליטים אז לא הייתי כותבת את זה בפורום... בגלל שכל מה שאני כותבת פה אז המדריכים שלי יודעים (אין לי מושג מי אומר להם, הם אף פעם לא נכנסים לפה), בקיצור, אני צריכה להיזהר במה שאני אומרת....

אבל מה עשיתם שנה שעברה?

לא עשיתם להם ערב פרידה?

אנשים! עוד מעט ערב פרידה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה אתם מתכננים למדריכים שלכם? אני יספר לכם מה אנחנו עשינו שנה שעברה למדריכה שלי: עשינו לה קסטה, ובה כאילו תוכנית, והכנסנו לשם כל מני בדיחות פרטיות שהיו בטיולים וכל מיני כאלה....... אח"כ מישהו כיאילו התקשר לתוכנית וביקש להקדיש את השיר "רוני" לרוני פילו המדריכה הכי הכי ואז שרנו לה שיר על המילים של השיר "רוני" (גידי גוב), ואז היה עוד קצת דיבורים ונגמר הקסטה...... ואח"כ עשינו לה מן מבחן, כמה שהיא מכירה אותנו, וכל שאלה שהיא עונה, מישהו אחר נתן לה חלק, ובסוף יצא פאזל ענקי שכתוב עליו את המילים של השיר והקדשה אישית. ועשינו לה גם אלבום תמונות של כולנו איתה........ היה לנו קטע שהטייפ התקלקל, אז אמרנו בואו נשיר לה, אבל לא הצלחנו..... (בכינו...) אז ביקשנו ממישהו שיפתח את האוטו שלו והוא פתח לנו ושמענו שם, וכולנו מזה בכינו.........(לא ידענו שהיא תמשיך איתנו עוד שנה...) וכל הערב הזה היה בהפסקת חשמל........ אבל היה מזה מרגש!

אצלנו...

השנה עוד לא החלטנו מה עושים ואם עושים בכלל... שנה שעברה עשינו דבר פצצה....! היה לנו 2 מדריכות ורשג"דית.. עשינו להן חולצות מודפסות שכתבנו עליבן על מיני דברים, לא זוכרת מה ואת השמות שלנו, הזה שעשו לנו את החולצות שכח במקרה לרשום אותי.על החולצה היה כתוב "בלה בלה בלה, אוהבים תמיד - כל השמות.. ואז נגמר, והיה עוד שטח ריק למטה, אז כתבתי בענק את השם שלי, וזה היה הכי בולט ומגניב, אבל זה די ביאס אותי... אחרי זה באנו אל הזה שהוציא לנו והוא החזיר לנו את הכסף.. חחח... ועשינו להן ספר פרידה (ממש יפה, עם כריכה אמיתית והכל!) עם תמונות שלהן ושלנו וכל החניכים כתבו להן, וזה היה מזה מרגש....! נטע

לא עשיתם להם ערב פרידה?

אז ככה...

שנה שעברה לא היה בשבט שלי את שכבת ח' בגלל שלא היה ילדים ( אז בבקשה, לא לצחוק עלי בגלל שלא הייתי בצופים בכיתה ח').

אצלנו...

השנה עוד לא החלטנו מה עושים ואם עושים בכלל... שנה שעברה עשינו דבר פצצה....! היה לנו 2 מדריכות ורשג"דית.. עשינו להן חולצות מודפסות שכתבנו עליבן על מיני דברים, לא זוכרת מה ואת השמות שלנו, הזה שעשו לנו את החולצות שכח במקרה לרשום אותי.על החולצה היה כתוב "בלה בלה בלה, אוהבים תמיד - כל השמות.. ואז נגמר, והיה עוד שטח ריק למטה, אז כתבתי בענק את השם שלי, וזה היה הכי בולט ומגניב, אבל זה די ביאס אותי... אחרי זה באנו אל הזה שהוציא לנו והוא החזיר לנו את הכסף.. חחח... ועשינו להן ספר פרידה (ממש יפה, עם כריכה אמיתית והכל!) עם תמונות שלהן ושלנו וכל החניכים כתבו להן, וזה היה מזה מרגש....! נטע

נשמע מרגש............בכיתם?

אז ככה...

שנה שעברה לא היה בשבט שלי את שכבת ח' בגלל שלא היה ילדים ( אז בבקשה, לא לצחוק עלי בגלל שלא הייתי בצופים בכיתה ח').

אה........ ומה עם כל השנים שעברו....................?

אמ...

הייתי בשבט שורק ולא עשינו כלום למדריכים חוץ מ.. הלכנו איתם לסרט ואח"כ הם הזמינו אותנו אליהם הביתה, אני והחברות שלי (לשעבר, אני כבר לא בקשר איתן), הקראנו להם ברכה לשנה הבאה וכולם התחילו לבכות והיה מרגש...

או..........................................................

עכשיו שאני נזכרת בזה, בא לי... לא יודעת מה לעשות

אבל אני שמחה בשבט שאני נמצאת בו כרגע (איתן השולט!!!) ואני לא מצטערת שעזבתי את שורק.....

נשמע מרגש............בכיתם?

איך אפשר שלא??

את עוד תראי תמונות... :) מתישהו...! כל מה שתיארתי קודם היה במחנה קיץ..! המלצה חמה- תעשו למדריכים שלכם חולצות, זה שווה מאוד.....!!

עוד רעיונות:

*ספר זיכרונות *גבס עם חתימות וברכות *לצלם אותם מבלי שהם ידעו, ואז לעשות מצגת עם התמונות.

אני זוכרת את ההפסקת חשמל הזאת!!!!

אנחנו עדין לא יודעים מה אנחנו עושים השנה אבל אני יודעת שצריך להיות פצצה!(כי זה רק למדריכה 1) אנחנו שנעה שברה עשינו למדריכות שלנו חלצות עם תמונה של כל הגדוד ומאחורה כתבנו להם משהו. ועשינו להם קלטת שבה צילמנו את כל הילדים של הגדוד (כל אחד לבד) אומר משהו למדריכות (זה היה ערב פרידה של כל הגדוד) וגם הכנו להם כל אחד מין ספר זיכרונות (זה היה ערב פרדה קבוצתי) והם היכנו לנו חולצות (זה היה גדודי) ובקבוצות: גבבבבבר (שלי) הכינו לנו בוקסרים שמלפנים היה את ג'ו בצד אחד (הוא היה הסמל של הקבצה שלנו שנה שערבה)ובצד השני היה כתוב ב אהבה מי שירה. ומאחורה את השמות של כל הקבוצה ושל לח"ם אני רק יודעת שזה תחתונים אבל אני אף פעם לא ראיתי אותם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חניכים צעירים
בחר
בחר