13.11.04 | 22:17
איך מרגילים תינוק יונק לבקבוק
אמא לתינוק בן חמישה חודשים שעד עכשיו רק ינק. אני צריכה לחזור לעבודה ואני לא מצליחה להרגיל אותו לשתות מבקבוק. הוא מסרב בתוקף. במקרה הטוב הוא משחק בפיטמה של הבקבוק כמו בכל צעצוע אחר שהוא מכניס לפה. אולי יש למישהו רעיון טוב איך "לסדר" אותו ולגרום לו לשתות מהבקבוק?? חשוב לי לציין שהחלב שאני נותנת לו הוא שאוב- כך שלמעשה הוא מכיר את הטעם...
14.11.04 | 10:09

מעבר לבקבוקים

שלום גם לי היתה אותה בעיה, זה פשוט תהליך עד שהוא מתרגל. קודם נתתי למישהו אחר לתת לו בקבוקים, למשל, בעלי, סבתות, ולא הייתי לידו, כיוון שאם הוא היה רואה אותי אז הוא היה מסרב(טוב, הוא ידע שיש ציצי). אחרי שהוא הסכים לזה, ניסיתי לתת לו אני, החזקתי אותו ממש צמוד אליי בדיוק כמו בהנקה, כמובן שבפעמים הראשונות, בערך שבוע, הוא סרב בתוקף, אבל כיוון שהייתי עקבית מאוד ולא התייאשתי, בסוף הוא "נשבר" והסכים. כמובן שהפסקת ההנקה היתה תהליך, החלטתי, שבשעות מסויימות הוא יקבל בקבקוק ובשעות אחרות ציצי, וכך בהדרגה הורדתי את ההנקה לגמרי- בסביבות 6 וחצי חודשים. שיהיה בהצלחה.
14.11.04 | 13:06

להרגיל לבקבוק

גם לי היתה בעיה דומה עם ילד בן 4 חודשים. אני מציעה לך לנסות להאכיל בפטמות שונות. בחנויות קיימים כל מיני בקבוקים מיוחדים עם פטמות שונות, וגם פטמות המתאימות לבקבוק הסטנדרטי. לי זה הצליח עם הםטמה האורטודנטית לאחר מספר נסיונות. במקרה הגרוע תנסי להאכיל אותו חלב אם בכפית! גם את זה כבר עברתי. זה מצב זמני עד שהוא יסכים לקחת בקבוק. במקביל תתחילי לתת לו אוכל מוצק. ניתן לעשות זאת כבר בגיל כזה (בדקתי עם רופא ועם טיפת חלב). אומנם יקח קצת זמן עד שזה יספיק לארוחה מלאה אבל לפחות את בדרך... בכל מקה אל תנסי גם בקבןק וגם תחליף חלב כי הסיכוי שזה יצליח קטן.
14.11.04 | 14:19

מעבר לבקבוקים

שלום גם לי היתה אותה בעיה, זה פשוט תהליך עד שהוא מתרגל. קודם נתתי למישהו אחר לתת לו בקבוקים, למשל, בעלי, סבתות, ולא הייתי לידו, כיוון שאם הוא היה רואה אותי אז הוא היה מסרב(טוב, הוא ידע שיש ציצי). אחרי שהוא הסכים לזה, ניסיתי לתת לו אני, החזקתי אותו ממש צמוד אליי בדיוק כמו בהנקה, כמובן שבפעמים הראשונות, בערך שבוע, הוא סרב בתוקף, אבל כיוון שהייתי עקבית מאוד ולא התייאשתי, בסוף הוא "נשבר" והסכים. כמובן שהפסקת ההנקה היתה תהליך, החלטתי, שבשעות מסויימות הוא יקבל בקבקוק ובשעות אחרות ציצי, וכך בהדרגה הורדתי את ההנקה לגמרי- בסביבות 6 וחצי חודשים. שיהיה בהצלחה.

מעבר לבקבוק

שלום לך קיבלת כבר את כל האפשרויות הנכונות ואני רק אחזק אחת מהן. תני למישהו אחר להתחיל עם הבקבוק ותני חולצה שלך שהתינוק יוכל להניח עליה את הראש ולהריח אותך. התחילי להוריד הנקה במשך היום שהן הנקות פחות טעונות מהבוקר והלילה. מאחלת הצלחה
15.11.04 | 18:31

ארוחת ערב - help

הי אמהות, בתי כבר בת חצי שנה ועדיין מתעוררת פעמיים בלילה. היא רק יונקת, וכמובן נסיונות הבקבוקים של אבא וסבתא כשלו האם אפשר לתת לה איזו דייסה בערב כדי שתשביע אותה לכמה שעות טובות כי אני מאוד מתגעגעת לכמה שעות שינה רצופות בלילה. היא כבר אוכלת מחית בננה מכפית. תודה ישנונית
15.11.04 | 22:08

דיסה לארוחת ערב

שלום לך פעמיים בלילה בגיל חצי שנה זה לא הרבה, אבל נסי לתת לה דיסה. יש דיסות מוכנות של חברות תחליפי החלב. לא בטוח שזה יעזור,אבל אפשר לנסות. בהצלחה
16.11.04 | 11:02

איך מרגילים תינוק יונק לבקבוק

אמא לתינוק בן חמישה חודשים שעד עכשיו רק ינק. אני צריכה לחזור לעבודה ואני לא מצליחה להרגיל אותו לשתות מבקבוק. הוא מסרב בתוקף. במקרה הטוב הוא משחק בפיטמה של הבקבוק כמו בכל צעצוע אחר שהוא מכניס לפה. אולי יש למישהו רעיון טוב איך "לסדר" אותו ולגרום לו לשתות מהבקבוק?? חשוב לי לציין שהחלב שאני נותנת לו הוא שאוב- כך שלמעשה הוא מכיר את הטעם...

מעבר לבקבוק

בס"ד גם אצלי זה היה קשה, כי בתי התרגלה לינוק ולא לבקבוק. אני מצטרפת לכל העצות הקודמות אני הכנסתי בקבוקים בהדרגה- קודם אחד ביום , אח"כ שניים והמשכתי גם להניק תקופה ארוכה. נסי לחכות עד שהתינוק רעב מאוד , ולתת לו קודם חלב שאוב. נסי גם לתת לו בקבוק כאשר הוא נשאר אצל מטפלת/ סבתא / אבא וכשאת בכלל לא בסביבה. אז אין ברירה. לפעמים תנסי להתחיל להניק ולהחליף באמצע לבקבוק שהכנת מראש. בהצלחה רבה! ציביה
18.11.04 | 07:13

Try a sippy cup

My daughter went on a bottle strike on her 4th month. At 5.5 months she needed to go to daycare and our lactation consultant suggested a sippy cup (choose one with a rubber spout). We had one messy week and then she got the idea. She never used a bottle again. Good luck
18.11.04 | 20:15

דיסה לארוחת ערב

שלום לך פעמיים בלילה בגיל חצי שנה זה לא הרבה, אבל נסי לתת לה דיסה. יש דיסות מוכנות של חברות תחליפי החלב. לא בטוח שזה יעזור,אבל אפשר לנסות. בהצלחה

חלב שאוב- באיזו טמפרטורה לתת?

היי רציתי לשאול האם כשאני שואבת חלב לבקבוק ולא נותנת מיד לתינוק לשתות האם יש צורך לחמם אותו?כמו כן האם שאני מוציאה בקבקוק חלב מהמקרר מספיק לתת לו להיות בטמפ" החדר או שזה מחייב חימום?
18.11.04 | 21:04

טמפרטורת חלב

שלום לך החלב לתינוק צריך להיות בחום הגוף, חשבי על החלב שהתינוק יונק. לכן אני ממליצה לחמם מעט מאד. המשך ערב נעים
26.04.10 | 01:32

מעבר לבקבוקים

גמילה מהנקה

כול ההצעות שלכן טובות ויפות אבל מה עושים כשהילד פשוט לא מבין שהו צריך למצוצ את הבקבוק..?
08.06.13 | 00:56

emo_18.png

שלום בנות הילדה שלי עוד מעט בת 4 חודשים היא לא לוקחת מוצץ וגם לא רוצה בבקבוק אני עוד מעט חוזרת לעבודה ולא יודעת מה לעשות נסיתי שבעלי יתן לה היא משחקת בבקבוק מקום לאכול מה עושים 

14.04.17 | 00:47

כשהתינוקת רואה בקבוק היא מתעצבנת, מה עושים?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר