הילדה כל הזמן חולה....מה עושים?????

שלום לכולם.. למי שעוקב ולמי שלא אני מזכירה שילדתי בת שנתים וקצת מאז ספטמבר שניכנסה לגן היא כל הזמן חולה ממחלה למחלה.. עכשיו חזרנו מבית החולים עקב שילשולים והקאות...וירוס ועוד אומרים לי" ברוכה הבאה למועדון" באמת מעודד!!!! אז אחרי אינספור בדיקות דחיפת שתיה במזרק והיסורי בכי כואבים שוחררנו הביתה.. אבל מה להבא? כל הבדיקות דם/שתן תקינות אז למה הילדה בכל זאת חלשה וחולה כל הזמן אני כבר מיואשת זה נורא עצוב וקשה לראות את הילדה סובלת... האם גם אצלכם חולים יותר בתקופה זו? אולי זה קשור לגן? מחכה לתשובות מצילות בתודה שרי

למעשה....גם אני מנסה למצוא פתרון לבעיה....

בגלל שהילדה את רוב יומה מוולה בין ילדים אחרים, הגיוני שהוירוס עובר מאחד לשני ואני משערת שמין הסתם בתקופה הזאת הסיכויים לחלות הם יותר גדולים, גם בגלל שחורף וגם בגלל שיש לידה עוד הרבה ילדים והם מעבירים חיידקים מאחד לשני... נסי להיתיעץ עם רופא לגבי תרופה שמחזקת את המערכת החיסונית (כמו חיזוקית של הדס, או כל תרופה אחרת) וניתן רק לקוות לטוב.... את לא לבד...כולנו עוברים אותו דבר... בברכת החלמה מהירה... אני...

גם זה יעבור...

בתי הבכורה בת שנתיים ותשעה חודשים. בגיל שנה וחצי היא התחילה ללכת לגן, ואכן חברותיי, שחלקן אמהות ותיקות יותר הכינו אותי לעובדה שבשנה הראשונה בגן היא תהיה חולה הממממון! ואכן כך. השנה באמת חל שיפור. בכל מקרה גם אני ממליצה על סירופ מחזק כלשהו, נכון שהיו כל מיני כתבות עליהם (ודווקא לשלילה)ואומנם אם צריכה להיות מחלה דלקתית כלשהי הסירופ לא ימנע אותה אך הוא בהחלט מחזק את המערכת החיסונית. איך שאני שומעת שישנם ילדים חולים בגן אני נותנת לבתי כפית בבוקר. מיד כשמתחילה הנזלת הראשונה, אני מוסיפה עוד כפית בערב- עד יעבור זעם- ואז אני ממתינה לפעם הבאה. לענייני שילשולים- ממליצה מאוד על תה שומר. רק בריאות!

תודה,ועוד שאלה - באיזה סירופ מחזק הישתמשת? מה מומלץ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר