לעצור את השיעול -

ביתי בת השנתים התחילה להישתעל הרופא לא נתן לה כלום נגד שיעול - יש לה רופא מקסים אבל מה לעשות אנטי תרופות ...היא מסכנה כל הלילה הישתעלה..שיעול עם ליחה עד שהקיאה מה עושים מה נותנים? אולי למישהו יש המלצה על משהו טיבעי שיכול לעזור ללא מרשם רופא...? תודה רבה ויום טוב שרי

שיעול נמשך

היי שרי אני משתמשת באדים קרים כדי להקל לרכך את הליחה, זה עדיף על תרופות.ואם מתווספת לזה נזלת אפשר לשים מתקן עם שמן אקליפטוס. אמבטיה חמה בחדר חם ושמירה על חום גוף עוזרים גם הם. מקווה שיעבור לה מהר.

שיעול

מלבד מכשיר האדים בחדר ,אני שמה שמן אקליפטוס בעדינות על הכרית (או איזור הראש אם לא משתמשים בכרית). מומלץ לשים גם את המזרון בשיפוע (אני מניחה מספר ספרים מתחתיו) כמו כן, כדאי להימנע בעיקר בערב ממזון שתורם ל"ייצור" ליחה ונזלת כמו שוקו, בננה, במבה, ולאכול ארוחה קלה. וחוץ מזה, סבלנות!!! אם אין חום אז אין מה לעשות אלא לקוות לטוב ביי

אכן עוזר

את יכולה לנסות לקנות בבית מרקחת סירופ נגד שיעול ללא מרשם - למקרה שהיא משתעלת בלילה ולא נרדמת. לא הכי עוזר אבל שווה לנסות. ניתן גם להגביה מעט את המזרן עליה ישנה בכך שתשימי מגבת מתחת למזרן, שיהיה טיפה אלכסוני זה יכול לעזור לה מעט. אבל מנסיון הכי עוזר מכשיר האדים הקרים + שמן אקליפטוס. שתהיה בריאה וליל מנוחה.

שיעול

מלבד מכשיר האדים בחדר ,אני שמה שמן אקליפטוס בעדינות על הכרית (או איזור הראש אם לא משתמשים בכרית). מומלץ לשים גם את המזרון בשיפוע (אני מניחה מספר ספרים מתחתיו) כמו כן, כדאי להימנע בעיקר בערב ממזון שתורם ל"ייצור" ליחה ונזלת כמו שוקו, בננה, במבה, ולאכול ארוחה קלה. וחוץ מזה, סבלנות!!! אם אין חום אז אין מה לעשות אלא לקוות לטוב ביי

תרופת סבתא

אומרים שחמאה מומסת כפית מקלה על השיעול .היא גורמת לכל הלחה לצאת בקלות .

שיעול מתמשך - יש פתרון

לוקחים שמן חם ומורחים על החזה ועל הצוואר - תוך כמה דקות זה מיד מרגיע חשוב לעטוף את המקום בצמר גפן או בגופייה חמה מנסיון - זה מאוד עוזר להרדם ולהפסיק להשתעל בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר