עזבתי את העבודה היום

החלטתי לטפל בבר בעצמי. (בן חדשים וחצי. לפני שבוע נגמרה חופשת הלידה כי לקחתי אותה עוד לפני הלידה) ביי ביי להטבות, לתלושי החג, לרכב, לחברים מהעבודה, להרגשה הטובה של משכורת הנכנסת בסוף החודש לבנק וכולה שלי ובזכותי. שמישהו יגיד לי שאני לא מטורפת!!!
Anonymous

בטח שלא מטורפת, את הולכת להנות

וגם הילדים יהנו. לראות איך הילדים גדלים זו חוויה מדהימה. ובספטמבר הראשון תוכלי לראות איך הבת שלך לומדת לקרוא, שזו גם חוויה. וחוץ מזה, נניח שעוד שנה תחליטי לחזור (או לחפש מקום אחר) לא יקחו אותך חזרה בשמחה? רק אל תשארי בלי אוטו. זה נורא מגביל. תקני אפילו אוטו קטן ומצו'קמק, רק שתוכלי להסתובב.
Anonymous

דיאנה את נפלאה וזה מה שחשוב!!!!!!!! |hug|

Anonymous

לדיאנה..

אני אישית מאוד נהניתי להישאר בבית ולגדל את ילדיי, בייחוד כאשר זה ילד ראשון ולנגד עינייך את רואה את התפתחותו, מכל הבחינות תהני, והכי חשוב שהוא גדל איתך ולא אצל מטפלת שלעולם לא תעניק לו את החום והאהבה שאת כאמו תעניקי לו, עם בתי הראשונה נשארתי בבית כשלושה חודשים (כי הייתי אם חד הורית והייתי חייבת לפרנס את עצמי ואותה), ועם בתי האמצעית (מנישואיי הנוכחיים) נשארתי שנה בבית, אבל את בני בן ה-3 הכנסתי לגן רק בתחילת שנה זו, אני לא אומרת לך לקחת דוגמא, אבל אני מאוד נהניתי, רק משנה זו הרשיתי לעצמי "להשתחרר" וללכת ללמוד. את תהני אני בטוחה. :-)
Anonymous
Anonymous

|10x| לכן על התגובות. אני בהחלט מתכוונת להנות

למיכל - כנראה שבאמת נקנה משהו קטן כדי שלא אהיה מוגבלת, בשלב יותר מאוחר כשנראה מה קורה עם הסטרטאפ של הבעל. לאליזבט - גם אני חזרתי לעבודה לאחר לידת הבת הגדולה, אמנם מהבית אבל בכל זאת מטפלת גידלה אותה. לפחות לא ויתרתי על ההנקה. ועכשיו אני מתכוונת לעשות את העבודה החשובה והמהנה הזו בעצמי.
Anonymous

ותאמיני לי שתרגישי סיפוק מכך :-D

בהצלחה {@
Anonymous

גם אני התפטרתי אחרי הלידה האחרונה

מיד עם הלידה, כי ידעתי שיקשה עלי מאוד להיות אמא כמו שאני רוצה לחמשת הבנים, ולעבוד מחוץ לבית. חודשיים וחצי אחרי הלידה, התקשר הבוס והציע לי לעבוד מהבית, כך שאני כעת בבית עובדת ומגדלת את איתי בן השנה ונהנית מכל רגע. רק את בני הרביע נאלצתי לעזוב בגיל 3 חודשים, וגילית שזה אפשרי, אבל לי אישית יותר מתאים להשאר עם הילד. תהני מכל רגע. ותתעלמי מהנפשות הטובות ששואלות אותך אם את לא מרגישה צורך במימוש עצמי. מותר לנו להגיד שגם בלהיות עם הילדים בבית יש את זה.
Anonymous

תודה ציפי, להפתעתי דווקא מפרגנים לי, רק ההורים שלי

דואגים איך נסתדר מבחינה כלכלית. שקלתי לבקש לעבוד מהבית אבל נראה לי שגם אז לא היה לי זמן לטפל בבר והייתי צריכה להעסיק מטפלת. זה מה שעשיתי עם בתי הגדולה, כדי שלא אצטרך להפסיק להניק, ולמרות שהייתי פיסית איתה בבית לא גידלתי אותה.
Anonymous

אני לא אגיד לך להגיד להם שהכל בידי שמים

כי אני יודעת שזה לא הקטע שלך, אבל תמיד אפשר להזכיר להם שלך לא היו את כל מה שיש לילדים שלך, ובכל זאת גדלת לאשה בריאה בנפשה ומאושרת, ואם קצת יחסר, אז תמיד יש איפה לחתוך.
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר