לאליה

לאליה

אני יודע שזה לא ממש הפורום המתאים אבל היות את מנהלת הקהילה אז אני מתאר לעצממי שתראי את ההודעה. בכל אופן ניקו זה השם של הכלב שלי (כלב הרים פירינאי אותו גור שראית היום בתערוכה) . לעיניננו, הלכתי היום לביתן של כלבי הצאן וראיתי שאין שם תמונות שלפירינאי אז הבטחתי לאלכס רוזן שאני יארגן לו כמה תמונות יפות יש לי כמה תמונות במחשב אבל לא כולם יפות אז אולי את יכולה לשלוח לי כמה בבקשה?? ואם יש לך חומר כתוב על הגזע אני גם אשמח (אף פעם אי אפשר לדעת יותר מידי) בתודה ניקו ושלומי
Anonymous

לניקו - כלבלב בידי באו באו

הי ניקו ושלומי, ואפשר להגיד משהו כמו האווווווווו האוווווווווווו פתחתי את ההודעה שלך ופשוט התחלתי להתגלגל מצחוק תיצור איתי קשר הביתה - מאחר וכבר דיברנו בעבר אז יש לכם את הטלפון שלי וחוץ מזה אם אין אז זו לא בעיה עבורך להשיג אותו. בכל מקרה אם תשלח לי את הדואר האלקטרוני שלך אוכל להשלים חלק מבקשתך. אליה איך הגעת לכאן בכלל?
Anonymous

אליה אולי תשימי תמונה של הכלב? הסתקרנתי מהמחמאות

Anonymous

לדיאנה

הי יקירתי, אין לי סורק בבית אז עד שאוכל לעשות זאת אצל חבר הרי לך כתובת של אחד המגדלים הנפלאים של הגזע הזה בצרפת הוא גר במעלה הרי הפירינאים להגיע אליו זה ממש פחד מוות דרך צרה ותלולה אבל הנוף....... חבל על הזמן
Anonymous
23:21 21-04-2001|%%posterlink.0%%

לניקו - כלבלב בידי באו באו

הי ניקו ושלומי, ואפשר להגיד משהו כמו האווווווווו האוווווווווווו פתחתי את ההודעה שלך ופשוט התחלתי להתגלגל מצחוק תיצור איתי קשר הביתה - מאחר וכבר דיברנו בעבר אז יש לכם את הטלפון שלי וחוץ מזה אם אין אז זו לא בעיה עבורך להשיג אותו. בכל מקרה אם תשלח לי את הדואר האלקטרוני שלך אוכל להשלים חלק מבקשתך. אליה איך הגעת לכאן בכלל?

אליה

הגעתי לכאן דרך פורום הכלבים האי מייל שלי הוא niko6@newmail.co.il
Anonymous
01:04 22-04-2001|%%posterlink.0%%

לדיאנה

הי יקירתי, אין לי סורק בבית אז עד שאוכל לעשות זאת אצל חבר הרי לך כתובת של אחד המגדלים הנפלאים של הגזע הזה בצרפת הוא גר במעלה הרי הפירינאים להגיע אליו זה ממש פחד מוות דרך צרה ותלולה אבל הנוף....... חבל על הזמן

הם מקסימים! לא חם להם בארץ עם כל הפרווה הזו?

אגב סורק - את יודעת שיש חנויות לפיתוח תמונות שנותנות ללא תשלום את כל התמונות סרוקות, כאשר מפתחים אצלם את סרט הצילום? למשל צמצם בקניון רננים ברעננה שם אנחנו מפתחים את התמונות.
Anonymous

דיאנה

פרווה היא מבודד הן לחום והן לקור. בתור הפרווה יש אוויר. ניתן לדמות את זה לבדואים שבנגב שלובשים את כול השכבות והם מרגישים טוב.
Anonymous

תודה על ההסבר ניקו, עכשיו הלך לי התרוץ שסיפרתי את

הכלבה שלי לטובתה שלא יהיה לה חם - ונשארה רק הסיבה האגואיסטית שנמאס לי למצוא שערות שלה בכל מקום...
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר