לכולם שיהיה סוף שבוע נפלא וקריררררררר

ודרך אגב יש בשבת תערוכת כלבים בגני התערוכה בת"א. כך שאם זה מעניין אותכם אתם מוזמנים נדמה לי שכרטיס כניסה עולה כ-60 ש"ח ליחיד - לא יודעת בוודאות. אני אהיה שם בכל מקרה. אליה
Anonymous

זהירות צפוף בתערוכת הכלבים

היינו לפני כמה שנים כשהילדה עוד היתה בעגלה. היה צפוף אימים ולא יכולנו לעבור עם העגלה בשום מקום. גם אמור להיות מחר חמסין נוראי אז כנראה שנוותר למרות שאנחנו חובבי כלבים. מה העניין שלך בכלבים? יש לך כלב? איך קוראים לו ואיך הוא מסתדר עם דורון?
Anonymous

שבת שלום :-)

Anonymous
19:30 20-04-2001|%%posterlink.0%%

היינו לפני כמה שנים כשהילדה עוד היתה בעגלה. היה צפוף אימים ולא יכולנו לעבור עם העגלה בשום מקום. גם אמור להיות מחר חמסין נוראי אז כנראה שנוותר למרות שאנחנו חובבי כלבים. מה העניין שלך בכלבים? יש לך כלב? איך קוראים לו ואיך הוא מסתדר עם דורון?

לדיאנה |dog| |dog|

הי דיאנה, הקשר שלי עם ה"כלבנות" ה"מקצועית" החל בשנת 79 כשרכשתי כלבה מהגזע כלב הרים פירינאי. ויחד איתה הפכתי להיות "פעילה" בכלבנות. למעשה עד לאחרונה הייתי יו"ר המועדון הישראלי לכלבי צאן - שזה מועדון שהקמתי עוד בשחר ההיסטוריה והייתי גם מה שקרוי "רכזת גידול" של המון גזעים. אחרי שהתחננתי מספר שנים שאני רוצה לצאת לפנסיה הסכימו חברי החמודים לעובדה שזהו זה. בכל אופן דורון נולדה למציאות של כלבים / פירינאים כך שבהתחלה כשהיא רק התחילה ללכת היו מקרים של נפילות לא בכוונה כשאיזה שהוא כלב היה נתקל בה בדרך. ובסך הכל בין כלבים וחתולים היא גדלה נפלא אליה
Anonymous

אז אולי את הכתובת לשאלות שלי בנושא כלבים וילדים

שאלה ראשונה לגבי אלרגיות - הטענה היא שחתולים הם גורמי אלרגיות רציניים ביותר ומאד לא מומלץ לגדל חתול עם תינוק. זה נכון? נתקלת במקרים של תינוק שגדל עם חתולים ופיתח אלרגיות ואסטמה? (למרות שאי אפשר לדעת אם זה מהחתולים או תורשה או סיבות אחרות) ושאלה השניה קשורה ליחס של הכלבה לילדה, יחס שנע בין איבה להתעלמות. הנה שאלה ששאלתי בפורום הורים לפעוטות, אולי תוכלי לעזור לי, בעיקר בנושא של מניעת הבעיה אם התינוק החדש.
Anonymous

לגבי חתולים ואסתמה

התפרסם לאחרונה מחקר שאומר שדוקא ילדים שגדלו עם חתולים פיתחו פחות אסתמה ואלרגיה לחתולים מילדים שגדלו בלי.
Anonymous

לדיאנה - כלבים וחתולים האוווו- מיאוווו

הי אז אומנם לא קראתי את המחקר שמיכל מדברת עליו אבל לדעתי כל הנסיון לשייך אסתמה/אלרגיות וכו' של ילדים לכלבים וחתולים הוא ממש לא לעניין. אלא נסיון מטופש של רופאים להמנע ממחקר מעמיק בנושא. כשלא מוצאים משהו ברור אז תמיד מפילים הכל על חיות הבית. דרך אגב כן יש קשר בין הגברת התקפים לבין תוכים למשל בבית אבל לא בין כלבים וחתולים. לא הוכח כך שהכל שטויות במיץ עגבניות כמו שאומרים ושיבואו הוד מעלתם הרופאים ויוכיחו - אין הוכחה. בהקשר לכך אני יכולה לספר לך שאני אסמתית בערך מגיל 16 וזאת בעקבות מחלה. אני מגדלת בבית כפי שציינתי גם כלבים למעשה כמעט כל חיי ואני כבר בת 49. חוץ מזה יש לי בבית גם חתולה וגם תוכונים. יש לי חברה שבתה שהיא כיום בערך בת 11 והיא אסמתית וכשהייתה תינוקת ופעוטה אושפזה פעמים רבות בבית חולים בשל התקפי האסתמה שלה ומאז שהייתה בת שנתיים יש להם גם כן כלבה פירינאית אך מאחר וההתקפים היו עוד קודם הרי שאי אפשר היה להטיל על הכלבה את האסתמה ויש לה בארבע השנים האחרונות לערך גם חתולים, גם אוגרים, ארנבונים וכו'... אין החמרה, להיפך לעומת קודם תדירות ההתקפים יורדת לה ועל זה נאמר "ברוך השם". לגבי הכלבה שלך והילדה. האם הכלבה בוגרת מהילדה? אני משערת שכן. אחת הטעויות שאנחנו עושים כשיש לנו קודם כלבים ואחר כך תינוקות היא שעד שמגיע התינוק הכלב משמש אותנו כ"תינוק" משמע, מפנקים, מטיילים, הכלב על המיטה ובקיצור תשומת לב מירבית. כשנולד לנו תינוק אנחנו מבלי משים לב ולצערי הרבה פעמים חותכים בבת אחת את תשומת הלב מהכלב ומעבירים אותה לתינוק בלבד והכלב הופך להיות מוזנח "רגשית". כעת אומר משהו שאולי ישמע מצחיק אבל הוא לא. הפסיכולוגיה של ילדים מבוססת בחלקה הגדול על פסיכולוגיה של כלבים ועל נסיונות התנהגותיים שנערכו בכלבים. "פבלוב" וכו'. אם כך, מה שקורה אצלך עם הכלבה היא "תסמונת הילד הבכור" - שמרגיש שהוא נפגע, שכבר לא אוהבים אותו משום שיש תינוק וכו'. בקיצור חמדתי, מה שעליך לעשות הוא לתקן את מערכת היחסים עם הכלבה שלך. להעלות את רמת החיבה שהיא תוכל להרגיש שוב שאוהבים אותה. ולעשות זאת יחד עם בתך - משמע ליצור שוב להקה עבור הכלבה. משיגיע תינוק חדש כל שעליך לעשות הוא לא לגרוע מיחסך אל הכלבה ואז הכל יתנהל על מי מנוחות. כשילדתי את דורון היו בביתי שני פירינאים שאותם שלחתי לפנסיון. שבוע לאחר שחזרתי הביתה החזרתי אותם. השניים רצו מייד לבדוק את הקטנה ששכבה במיטתה בחדר השינה שלי. הם זינקו על המיטה שלי ומהמיטה שלי השקיפו ובדקו את הקטנה. כשיצאתי לטייל איתם היא יצאה גם כן במנשא. הם יתנו את חייהם למענה וזו לא הגזמה. מקווה שעזרתי לך במעט ואם תרצי עוד לשאול תוכלי להמשיך בכיף אליה
Anonymous

לכולם שיהיה סוף שבוע נפלא וקריררררררר

ודרך אגב יש בשבת תערוכת כלבים בגני התערוכה בת"א. כך שאם זה מעניין אותכם אתם מוזמנים נדמה לי שכרטיס כניסה עולה כ-60 ש"ח ליחיד - לא יודעת בוודאות. אני אהיה שם בכל מקרה. אליה

איך היה בתערוכה? זכית במשהו?

Anonymous

שלושה אלופי אירופה דיאנה - איזה כיף לי

Anonymous

|mzt| ל |dog| ים ולמאמנת - שלב הבא |ooo| ?

Anonymous
19:30 20-04-2001|%%posterlink.0%%

לדיאנה מיכתב תגובה

אני היתי בשבת ולא היתה שום צפיפות במקום היה נחמד במקום בגלל שבמקום נערכים שיפוצים היה קצר כלבים מכול הסוגים אני מאחל לך ביקור בתערוכה הבאה
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר