בוקר טוב צח ורענן לכולםםםםםםםםםםםםם

היום אני שולחת את בתי אל אחי בתל-אביב חופש עד ליום שישי. אני משערת שקצב הנקיונות יהיה מהיר יותר בכל מקרה דורון מאושרת עד ראש הגג אבל היא היתה מספיק חמודה כדי לומר: אמא, את לא תהיי עצובה, שלא יהיה לך את מי לנשק, את מי לחבק ועם מי לדבר? אבל אנחנו נדבר בטלפון בסדר? אני חולה עליה אליה
Anonymous

אחר הצהרים טובים....

ואני "שלחתי" את שלי למחנה אימון וטורניר כדור עף ל-3 ימים, ואני כבר מתגעגעת.....
Anonymous

ערב טוב .............. רק לפני שעה חזרתי מהעבודה

איזה יום מעייף היה לי. הילדים בילו אצל סבא וסבתא, ויבלו אצליהם גם מחר (אבל את הלילה הם עושים אצלי ). כרגיל, אני נשארת עם הילדים בבית, ובעלי, לעומת זאת, נוסע לשבוע לחו"ל לצרכי עבודה.
Anonymous

אוי מיכל נראה שאת קורעת את עצמך!

עובדת עד שעות מאוחרות ומטפלת בילדים כשבעלך בחו"ל. נשמע לא נעים. אם הסידור לא מוצא חן בעיניך (מנימת הודעתך זה נראה כך) למה שלא תעשי משהו? למשל, כשבעלך יחזור תשאירי אותו עם הילדים ותצאי לחופשה עם חברה לצבירת כוחות. או תתאמי איתו מראש שבחופש הבא הוא עם הילדים, ושיתאם מראש שלא יהיו לו נסיעות או דברים דחופים אחרים. אני מקווה שאת לא כועסת שאני מתערבת לך בחים. אם זה לא מתאים לך פשוט תתעלמי מההודעה הזו. פשוט לדעתי זה לא בסדר שמובן מאליו תמיד שהעבודה של הבעל יותר חשובה ולכן האשה תמיד צריכה לותר. זה מצב שמזין את עצמו - מאחר והאישה תמיד עם הילדים בחופשים היא לא יכולה למלא תפקיד בכיר וחיוני בעבודה, ולכן העבודה של הבעל יותר בכירה או מכניסה ולכן זה מוצדק שהיא תוותר... נוצר מעגל קסמים שחייבים לשבור אותו.
Anonymous

למיכל

הי יקירתי, עושה רושם לפחות אצל הרבה זוגות שאני מכירה שהבעלים בדרך כלל בתקופות הנדרשות יוצאים להם או לעסקי עבודה לחו"ל או לאיזה שירות מילואים או משהו דומה. עלי והצליחי, חיזקי ואימצי אליה
Anonymous
23:30 04-04-2001|%%posterlink.0%%

אוי מיכל נראה שאת קורעת את עצמך!

עובדת עד שעות מאוחרות ומטפלת בילדים כשבעלך בחו"ל. נשמע לא נעים. אם הסידור לא מוצא חן בעיניך (מנימת הודעתך זה נראה כך) למה שלא תעשי משהו? למשל, כשבעלך יחזור תשאירי אותו עם הילדים ותצאי לחופשה עם חברה לצבירת כוחות. או תתאמי איתו מראש שבחופש הבא הוא עם הילדים, ושיתאם מראש שלא יהיו לו נסיעות או דברים דחופים אחרים. אני מקווה שאת לא כועסת שאני מתערבת לך בחים. אם זה לא מתאים לך פשוט תתעלמי מההודעה הזו. פשוט לדעתי זה לא בסדר שמובן מאליו תמיד שהעבודה של הבעל יותר חשובה ולכן האשה תמיד צריכה לותר. זה מצב שמזין את עצמו - מאחר והאישה תמיד עם הילדים בחופשים היא לא יכולה למלא תפקיד בכיר וחיוני בעבודה, ולכן העבודה של הבעל יותר בכירה או מכניסה ולכן זה מוצדק שהיא תוותר... נוצר מעגל קסמים שחייבים לשבור אותו.

תודה, זה לא נורא כל כך כמו שזה נשמע

פשוט הייתי מותשת אתמול בערב. בדרך כלל אני לא עובדת עד מאוחר, זה היה עניין יוצא דופן. דוקא בחופשים של בית ספר בדרך-כלל בעלי נשאר עם הילדים (יש לו יותר ימי חופש צבורים) אז אין לי כל כך מה להתלונן. הנסיעה שלו לחו"ל היא בדיוק אחרי פסח, אז הוא יספיק לשמור על הילדים ואז יסע. דוקא לא היה לי אכפת לקחת כמה ימי חופש בפסח ולבלות עם הילדים. אולי ניקח יום חופש משותף וניסע לטיול. אני לא חושבת שהייתי רוצה לנסוע לטיול לבד עם חברה. אני דוקא נהנית לצאת לטיולים עם בעלי. בדרך כלל אנחנו יוצאים לחופשים עם עוד זוג חברים טובים, ואז יש לי גם את החברה וגם את הבעל, אז אני מרויחה מכל הכיוונים. מבחינת העבודה, דוקא הולך לי בסדר. כשבאתי לראיון עבודה (זה היה לפני 4 חודשים סה"כ) הבהרתי להם מראש שהילדים באים קודם, ואני מוכנה לעבוד רק משרה חלקית כדי לחזור הביתה מספיק מוקדם לקחת את הילדים מהצהרון, ולמרות זאת העדיפו אותי על פני 3 מועמדים גברים. ומה קורה לי בסוף? במקום לעבוד אני גולשת באינטרנט. טוב, אני אלך קצת לעבוד. מיכל
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר