יש למישהי רעיונות שיעסיקו ילד בן 5 בליל הסדר?

Anonymous

הנחת היסוד שלי לקראת ליל הסדר היא שהילדים לא

חייבים לשבת ליד השולחן כל הזמן. מצידי שישבו לידינו עד ששרים את הקושיות ואחר-כך שילכו לשחק עד האוכל. אני מביאה צעצועים שמעסיקים אותם. צבעים ובלוק ציור חדש (תמיד מגרה אותם יותר לצייר בבלוק ציור מאשר בסתם דפים), לגו או מערכת בניה אחרת, אפילו, אם יש טלויזיה עם וידיאו בחדר אחר, לתת לראות סרט שהבאנו מהבית.
Anonymous

חוץ מהרעיונות המדליקים של הדס, כמה הודעות למטה:

* לשנן מראש את המילים לשירים כדי שיוכל להשתתף לפחות בשירה. * לשלוח אותו לחפש את האפיקומן, להחביא אולי כמה "אפיקומנים" כדי להעסיק אותו עוד קצת * בשנה שעברה קיבלנו בגן הגדה לילדים שהיא גם חוברת צביעה עם ציורים הקשורים להגדה, הוא יכול לשבת עם הגדה כזו וצבעים ולצבוע.
Anonymous

מיפוש

הי מיפ' האמת היא שבדרך כלל לא היתה לי בעיה עם דורון בכל אופן חיפוש האפיקומן גוזל מהם טונה של זמן ומרץ. את ההגדה אצלנו קוראים במהירות הבזק ויותר מזה ואז עוברים לאוכל, שירים וכו' מקסימום למה שלא תדאגי לאיזו קלטת למקרה חרום או משהו יצירתי כמו צביעת חבילת אגוזים של קילו או שניים בצבעים שונים? בהצלחה בסדר!!!!! המון אהבה אליה
Anonymous

תודה אליה

הנקודה שהשנה אנחנו מתארחים אצל הורי בן זוגי שהם דתיים למהדרין. ככה שעניין הקלטות וחוברות הצביעה ירד מהפרק. נראה לי שאאמץ את עניין האגוזים (שגם בריא :-) ) וכנראה איזו קופסה של לגו או פאזלים.
Anonymous

יש למישהי רעיונות שיעסיקו ילד בן 5 בליל הסדר?

ותודה כמובן לכל העונות האחרות

Anonymous

ראיתי בחנות הגדה של פסח לצביעה. נחמד

Anonymous

למצטרפת - ברוכה הבאה - הולכת לחפש כזו הגדה

Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר