תעסוקה לילדים

הי חברים! 

חופש פסח מתקרב אלינו בצעדי ענק, ומבלי שנרגיש נאלץ להתמודד עם אחת מהחופשות הארוכות של הילדים, ועם הצורך בתעסוקה מיוחדת על מנת להעביר להם את החופשה. מי שמחפש רעיונות לפעילויות לילדים למעט הקייטנות השונות, אני יכול להמליץ לכם בחום לקחת את הילדים לסדנת ג'אגלינג של קרקס בגיל. ילדים שאוהבים פעלולים יהנו מאוד ללמוד מופעי קרקס, מופעי אש ואטרקציות שונות. פרטים בלינק המצורף. 

תהנו! 

אנחנו תמיד בחופשת פסח לוקחים מאיזה חנות השכרת מתנפחים ומקבלים את כל מה שאנחנו רוצים כולם מבסוטים הילדים קופצים על המתנפחים לנו יש שקט ההורים יושבים יחד עם החברים מדברים שותים וכולם מרוצים ממליץ מאוד על השכרת מתנפחים יש דברים משגעים זה זול עולה  100 שקל ושווה את הכל 

בפסח הזה התעוסקה לילדים הכי טובה היא הצגות פסח 2019 מרתקות ומעניינות שישיארו אותם ישובים בכיסא וקשובים (בתקווה, כן?). בכל מקרה, אני ממליץ לכם על ללכת על הצגה בפסח - זה תעסוקה מדהימה, ואני ואומר את זה מניסיון.

אין כאן בכלל שאלה שהדרך הטובה ביותר להעסיק את הילדים היא באמצעות הצגות פסח 2019 המעולות השנה. גם מעביר את הזמן וגם מעשיר אותם בידע חשוב לחיים.

בקיצור, לא הייתי חושב פעמיים והייתי בהחלט לוקח אותם להצגה טובה. אפשר למצוא באתר קצת תרבות את הרשימה המלאה של כל הצגות פסח 2019 בחג הקרוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר