יו"ר ארגון גני הילדים הפרטיים תתארח בפורום

שולמית ביסמנובסקי, מומחית לגיל הרך, יו"ר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל תתארח בפורום ותענה לשאלות הגולשים ביום ד' 20.01.2010 בין השעות 13:00 ל 15:00 אתם מוזמנים להשאיר שאלות כבר עכשיו בהמשך להודעה זאת.
_______ ______

בברכה,

נתנאלה קארו-סיגל

טיפול פסיכודינמי בילדים נוער ובוגרים

יעוץ והדרכת הורים

http://goo.gl/MI0RB

שאלה לגבי הפיקוח של הארגון

היי עד עכשיו לא ידעתי שיש ארגון של גני ילדים פרטיים. אשמח לשמוע האם הארגון מפקח על כל הגנים הפרטיים? או רק על חלק מהם? איך יודעים איזה גן שייך לארגון ואיזה לא, ובעיקר - מה כולל הפיקוח הזה?

איך בוחרים גן?

אני עומדת להכניס את הבן שלי לגן (בן שנתיים וחצי) ומאד לחוצה מזה, כמובן. איך אני יכולה לדעת שהגן שאני רואה הוא טוב? על מה כדאי לשים את הדגש?

חופשות בגני הילדים הפרטיים

שלום שולמית אני אמא לבן 3 ובן 4 וחצי שניהם בגנים פרטיים בתל אביב. קראתי לאחרונה שהחל משנת לימודים זו השתנו החופשות בגנים הפרטיים. מה שונה מבעבר ולמה זה התרחש?

רוצה לפתוח גן

סיימתי תואר ראשון בחינוך לפני קצת יותר משנה אני מאוד רוצה לפתוח גן אך חוששת. האם הארגון עוזר בסיוע והדרכה לגננות "צעירות" כמוני???

לגבי ההרשמה לגן

שלום רב אני אמא לילדה בת 4 שרשומה בגן השנה. אני עדין מתלבטת אם להשאיר אותה בגן הנוכחי או להחליף גן מתי המועד האידיאלי להרשמה? עכשיו זה לא מוקדם מדי?

גמילה מחיתולים

שולמית שוב שלום איך ניתן לקבל סיוע מהגננת כאשר רוצים לגמול את הילד? מה הגיל המומלץ לגמילה? תודה

מתלבטת וזקוקה לייעוץ

היי שולמית הילד שלי בן 3 וקצת. הוא בכור ומאד בוגר לגילו אני מתלבטת לגבי שנה הבאה האם כדאי להמשיך בגן הפרטי או להעביר אותו לגן עירוני טרום חובה מה היתרונות ומה החסרונות בכל מסגרת? תודה על העזרה

לאחרונה היה לי ויכוח עם הגננת

בגן (עירוני) בו נמצא בני שהתחיל מכך שלדעתי היא לא השגיחה מספיק על אחד הילדים שנהג באלימות כלפי בני. הייתי מאד נסערת ואמרתי לה בפנים דברים די קשים אני חוששת שזה יפגע ביחס שלה לבן שלי ולכן שוקלת לרשום אותו לגן אחר מה לעשות? האם זה נכון שבגן עירוני יש יותר אלימות מבגן פרטי???

פעילויות בימי שישי בגן

הגננת בגן הפרטי של ביתי מיכל בת ה 3 מארגנת הרבה פעילויות משותפות הורים וילדים בימי שישי בבוקר לי זה ממש לא נוח יש לי תינוק קטן וזה יום עמוס פעילויות איך להסביר זאת לגננת בעדינות?

שלום לכולם

שלום לכל הגולשים. אני כאן לשירותכם בשעתיים הקרובות. שלכם, שולמית

פעילויות בימי שישי בגן

הגננת בגן הפרטי של ביתי מיכל בת ה 3 מארגנת הרבה פעילויות משותפות הורים וילדים בימי שישי בבוקר לי זה ממש לא נוח יש לי תינוק קטן וזה יום עמוס פעילויות איך להסביר זאת לגננת בעדינות?

פעילויות בגן

אמא עסוקה שלום רב, מומלץ לבקש מהגננת לתאם את כל הפעילויות המיוחדות בגן מראש ולהודיע עליהן בראשית השנה כך שאתם ההורים תוכלו להתארגן בהתאם. שנית, יש לקיים תיאום ציפיות בין ההורים לגננת בראשית השנה באסיפת ההורים הכללית. בהצלחה שולמית

לאחרונה היה לי ויכוח עם הגננת

בגן (עירוני) בו נמצא בני שהתחיל מכך שלדעתי היא לא השגיחה מספיק על אחד הילדים שנהג באלימות כלפי בני. הייתי מאד נסערת ואמרתי לה בפנים דברים די קשים אני חוששת שזה יפגע ביחס שלה לבן שלי ולכן שוקלת לרשום אותו לגן אחר מה לעשות? האם זה נכון שבגן עירוני יש יותר אלימות מבגן פרטי???

תגובה

יונית שלום, תמיד כדאי לפנות לגננת בביקורת בונה ובצורה מכובדת ולא בהטחת האשמות וכעסים.עם זאת, אני מאמינה שכל גננת היא אשת מקצוע בעלת יכולת לספוג ביקורת גם כשהיא נאמרת בדרך הלא כל כך נעימה. אל תחששי לילדך, שכן גם אם לגננת יש חילוקי דעות איתך - לעולם היא לא תפגע בילדך.

מתלבטת וזקוקה לייעוץ

היי שולמית הילד שלי בן 3 וקצת. הוא בכור ומאד בוגר לגילו אני מתלבטת לגבי שנה הבאה האם כדאי להמשיך בגן הפרטי או להעביר אותו לגן עירוני טרום חובה מה היתרונות ומה החסרונות בכל מסגרת? תודה על העזרה

הבדל בין גן פרטי לעירוני

עדי שלום, ההבדל העיקרי בין גן פרטי לגן עירוני הוא בכמות אנשי הצוות בגן ביחס לכמות הילדים. כאן גם היתרון הגדול של הגן הפרטי. יתרון נוסף בגן הפרטי הוא שעות הפעילות הרבות וימי העבודה המרובים בשנה ביחס לגן עירוני הפועל עד שעות הצהריים והחופשות בו מרובות יותר. המלצתי שתכיני לעצמך טבלת יתרונות וחסרונות בהשוואה בין שני הגנים האופציונאליים מבחינתך ותקחי בחשבון את כל הפרמטרים האפשריים, הן החינוכיים והן התפעוליים ותסיקי את המסקנות. בהצלחה, שולמית

גמילה מחיתולים

שולמית שוב שלום איך ניתן לקבל סיוע מהגננת כאשר רוצים לגמול את הילד? מה הגיל המומלץ לגמילה? תודה

גמילה

mical1111 רצוי להתחיל בגמילה בעת שמזהים סימנים ראשונים של בשלות לגמילה אצל הילד כגון: מסיר את הטיטול כי הוא מציק לו, אומר ועושה באותו זמן ולא בהפרשי זמן גדולים, ועוד... אפשר לסייע לילד להיגמל על ידי סיפור על בובה שעומדת להיגמל מהחיתול שלה, לצרף בובה אמיתית עם טיטול קטן לפעילות עם הילד. לעבור עם הבובה את כל שלבי הגמילה, כגון: להסיר לבובה את הטיטול לקחת אותה לשירותים, למחוא לה כפיים על הצלחה ולהשליך את הטיטול. כך להמשיך מספר ימים עד שהילד מגלה סימני הזדהות עם הבובה ומראה נכונות להתחיל בתהליך. בהצלחה
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר