עזרה ....אני מיואשת

בני בן 6 התחיל להתנהג באלימות פיזית ומילולית כלפי כל הסובבים אותו למעת בגן ( בגן מראה על ביישנות ) אך כשהוא מגיע הביתה הוא הופך לילד שקשה לשלוט בו...ניסיתי עונשים של 6 דקות בפינת המחשבה..ניסיתי לדבר עימו ולהסביר לו שאנו לא מכים ולא מדברים בצורה כזאת...אך הוא מחקה אותי ולועג..גם לאביו באותה דרך הוא מתנהג וסובלת ממנו בעיקר אחותו בת ה4 מהתנהגות זו..אנא יעצו לי . תודה מראש

לסיגל מ

בואי ננסה לחשוב כיצד הילד שלך (בן ה-6) רואה אתכם, ההורים.... 6 דקות בפינת מחשבה (מה כבר אפשר לחשוב ב-6 דקות??) לדבר ולהסביר (נכנס מאוזן אחת ויוצא מהשנייה) עבורו יחס ותגובות כאלו מצדכם יוצרים לעג וחיקוי... בנכם זקוק לסמכות הורית,לחוקים וגבולות - פחות הסברים ויותר מעשים! עיקביות ואסרטיביות מול הבנה ובדיקה של כל מה שעובר עליו (בבית, בבית הספר, עם החברים וכו...) בהצלחה! רחל לוי-יועצת משפחתית

ממליצה על סדנת הורים

השתתפתי בסדנת הורים של סופר נני - מיכל דליות אני ממליצה בחום על השתתפות הסדנה איתה היות והיא מציעה כמה דרכים להתמודד בצורה פרקטית עם התנהגיות מציקות של ילדים ונותנת דוגמאות מהחיים לפרטים 054-5696602

יש גם סדנאות הורים...

של מכון אדלר בהמון ערים בארץ.מנסיון- סדנאות מעולות ולא כל כך יקרות.כנסי לאתר של מכוון אדלר ובדקי. שווה!

עזרה ....אני מיואשת

בני בן 6 התחיל להתנהג באלימות פיזית ומילולית כלפי כל הסובבים אותו למעת בגן ( בגן מראה על ביישנות ) אך כשהוא מגיע הביתה הוא הופך לילד שקשה לשלוט בו...ניסיתי עונשים של 6 דקות בפינת המחשבה..ניסיתי לדבר עימו ולהסביר לו שאנו לא מכים ולא מדברים בצורה כזאת...אך הוא מחקה אותי ולועג..גם לאביו באותה דרך הוא מתנהג וסובלת ממנו בעיקר אחותו בת ה4 מהתנהגות זו..אנא יעצו לי . תודה מראש

לדעתי ....

את צריכה פשוט להראות שהתנהגות כזו לא מתאימה אצלנו, ללא צעקות או כעס.. אלא הרחקה פיזית ממקום ה"אירוע" בשקט.. וחזרה לעיסוקייך, אם זה קורהב שוב.. לגשת שוב, ולהרחיק בשיא השקט, ושוב לחזור לעיסוקייך.. לאט לאט הוא יבין שאמא החליטה ואמא מוכנה להתעקש על זה- אבל בלי כעס ועצבים והוא יתייאש. אם תצעקי או תכעסי- הוא מקבל את תשומת הלב שלילית שהוא חיפש.. אחרי שהוא נרגע ועבר הכעס, תנסי לראות איפה את יכולה לצ'פר אותו בזמן איכות איתך כי זה מה שהוא נראה שהןא צריך. ----------------------- גבולות מאהבה- מצילים

לא מאמין בענישה כזו

לדעתי ומנסיון זה לא ממש עוזר. אני חושב שזה גם מאוד תלוי באופי של הילד, ואם זו התנהגות "רגילה" ומתאימה לאופי או משהו שפתאום קרה. יכול להיות שהילד שלך חווה משהו שגורם לא להתנהג ככה, צריך לבדוק את זה. אולי הוא נחשף לטלויזיה שלא לגילו, אדם אלים בסביבתו, אולי התנהגו אליו בצורה כזו ...

הכוונה הורית

כל הפרטים באתר

לא מאמין בענישה כזו

לדעתי ומנסיון זה לא ממש עוזר. אני חושב שזה גם מאוד תלוי באופי של הילד, ואם זו התנהגות "רגילה" ומתאימה לאופי או משהו שפתאום קרה. יכול להיות שהילד שלך חווה משהו שגורם לא להתנהג ככה, צריך לבדוק את זה. אולי הוא נחשף לטלויזיה שלא לגילו, אדם אלים בסביבתו, אולי התנהגו אליו בצורה כזו ...

מחפשת גן פרטי בקריית אונו

שלום, אני אמא ליד בן שנתיים וחצי (אוטוטו שלוש) ומחפשת מסגרת איכותית ופרטית בסביבת קריית אונו האם משהו יכול להמליץ על גן פרטי טוב בסביבה? תודה מראש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר