ילד יום הולדת

שלום אנשים! קוראים לי לירן, ואני חוגג יום הולדת 20 ממש מחר ! (13.1) אני בחור נחמד, רציני בעל אופי מיוחד. אני אוהב לצחוק ,להצחיק ,לבלות ולהנות. אני מחפש להכיר בחורים עד גיל 28 להכרות שאולי בסופו של דבר תוביל למשהו רציני. ועד שזה יקרה, אשמח אם אמצא מישהו שיעניק לי נשיקת יום הולדת 20 מחר בערב :) איך אני נראה? 1.82 ,שיער שטני, עיניים חומות ,בהיר ,לא רזה ולא שמן (אני מלא) ,בחור יפה - ממש חמוד. אז חבר'ה ,אל תהססו לפנות אליי - באמת מחכה לכם בחור על רמה. ותודה מראש לכל אלו שמאחלים מזל טוב :) לירן

יום הולדת שמח!

לירן שלום! יום הולדת שמח!!! נורא נהנתי לקרוא את המייל שלך. אתה נשמע מזה חמוד. רציתי לאחל לך יום הולדת שמח שייתגשמו כל שאיפותיך. שמי סימי ואני בן 26. במקור מארה"ב, ניו יורק, וגר עכשיו בירושלים. אני עובד במרכז הבינתחומי בהרצליה, אז כל יום אני באיזור המרכז. נורא אשמח לדבר איתך ואפילו להתנשק איתך ביום הולדת שלך. אם אתה רוצה אני אשמח אם תתקשר אלי למס' 052-2963671. תודה ולהתראות! סימי

היי לירן מזל טוב

היי שמי אדגר מי רמת גן אני גם מחפש קשר רציני אז שלח מיכתב לאימייל שלי egdar33@walla.com אז נהיה בקשר מזל טוב עד 120 שנה ה רבה בריאות

EDGAR33 - עשה חסד עם עצמך ועם רבים אחרים. התמונות שלך לא מוסיפות לך חן ולא סימפטיה..!

והן באמת דוחות ומבחילות... הן מעידות על התעללות חינם ובלי טעם ואין בהן שמץ של אומנות... אז אם חשבת כך לרכוש/לכבוש ידידים, אתה מפשל ובגדול..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנים בלבד - זוגיות
בחר
בחר