כעת,96 שעות לפני הארוע אנחנו רק!מול המודלים.

עם כל הכבוד לזיהוי המגמה הרבה לפני המודלים שאישרו לנו אותה עד אמש,יש לנו הרבה מה ללמוד מאיתני הטבע והאחראי עליו.

כעת זהו זמן האמת,כעת גם אני צמוד למיפרטים אשר יוצאים כל מס שעות של כל המודלים.

עד אתמול ולמשך 48 שעות שזיהו המודלים את המערכת,ערכי הקור בה היו קיצוניים ביותר ברום הגבוה,ואף במפלס 850מב היו רמות קור המאפשרות את הגשמת החלומות של חובבי הסם הלבן הככ נדיר במחוזותינו.

ככל שמתקרבים לזמן האמת אנו נכנסים למעקב צמוד אחר טמפ המפלסים אשר בכל עדכון נותנים לנו התמתנות נוספת ומכאן הבעיה ברום השלג אשר יפקוד את האזור.

האפיק כאפיק ,פעיל מאוד.משקעים יש (לא בכמויות גדולות מאוד אך יש),שם המשחק ,850מב.

כפי שהזכרתי אתמול וקיבלתי תגובות על כך מפאת שלא הייתי מספיק חד וסייגתי את הדברים,כאשר האפיק כאן הכל יכול לקרות.כתבתי שיכול להקצין,כתבתי שיכול להתמתן.כל מעלה לכאן או לשם תכריע את הכף.

לא נסתיר שציפינו ליותר,התחזית לכתחילה הייתה לאפיק שלג בהרים ואם זה לא יקרה ,לא יעזור תירוץ של "אבל זיהינו את המגמה",אני לא שם.

נתתי תחזית לשלג בהרים?לא קרה?התחזית קרסה ,נקודה!

בכל אופן וכפי שהסברתי וסייגתי,אנו בטווח שבאמת הכל יכול לקרות.אני משאיר את התחזית בעינה מכיוון שהכל גבולי מבחינת הערכים,האפיק באמת קר,לא זו בלבד אלא שהזרימות עתידות להיות צפון מערביות בהמשך ויש סיכוי לא רע שאטעה בדברי אלה בהודעה זו ולא בתחזית שניתנה זה מכבר.הוכחה נוספת לכך שלא די בזיהוי מגמה ,לא די בלינקוב תאריך,צריך לעמוד במשימה עד תום.

נמשיך לעקוב חברים,ללא תירוצים וללא בריחה מכשלונות,ונמשיך לומר את שאנחנו אומרים תמיד,

האדם קטן אל מול איתני הטבע,וקטן יותר מול מי שברא את הטבע.

ממשיכים לעדכן,לא להתאכזב מוקדם מידי ,יופי של מערכת בכל מצב לפנינו.

emo_45.pngבכל זאת מגיע לך כל הכבוד על כל המאמץ שאתה משקיע.

תודה אח.ממשיכים ,ממתינים לec.נוציא מיפרט ונעדכן.

ממתינים בסבלנות ובכל תוצאה ותודה על הכל emo_45.png

מה עם. הגל השני? יכול להיות שיפתיע אותנו?

תודה אח.ממשיכים ,ממתינים לec.נוציא מיפרט ונעדכן.

איסי נראה מושלג הבוקר 

מנהל הפורום
1000+

אם אי-סי נראה ככה זה משאיר עוד תקווה 

אמש כעסו מעט שסייגתי את הדברים.שם המשחק הוא האם יפרץ מסדרון אויר קר או לא.על פי גפס לא עפ איסי כן.

מדוע החזאים בטלוויזיה  צודקים בניגוד לפורום

מרשמלו אני מצדיע לך לגמרי, וזה מה שצריך להיות כל הזמן מול העיניים שלנו, שיש לנו מישהו מלמעלה, והוא מחליט איך יהיה מזג האויר, ואיך הוא יתנהל, ומתי הוא יגיע, ומתי לא, ולכן לא צריך להיבהל אם לא קורה כמו שציפינו, (וכולם כאן ציפו לזה) כי אחרי הכל הוא מלמעלה עושה את הכל.

ושוב תודה רבה לך מרשמלו, וגם לכל המבינים בעניין שכותבים כאן, ומשקיעים מזמנם היקר ללא תשלום כלשהוא.

השאלה האחרונה של רפול שאלה מאוד מעניינת, מי יכול לענות עליה?

כם לא צודקים ,כי לא אמרו שכן לא אמרו שלא ,כמעט שלא נגעו בעניין וגם אם נגעו זה 4 ימים לפני הארוע וכמובן שתחזית 4 ימים לפני מדוייקת מתחזית של חודש לפני.

emo_45.png

זאת אומרת, שמחר נדע בוודאות לגמרי מה יהיה ביום שישי? ולא יהיו טעויות?!

חח...לא.

צדיק,במזג אויר אין וודאות .אתה יכול לתת תחזית לשלג בירושלים והטמפ תהיה פלוס חצי מעלה ולא אפס מעלות ותטעה גם חצי יום לפני הארוע

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר