נתונים ראשוניים.מערכת קרה עם שלג בהרים בשבוע ראשון של פברואר

אפיק קר מאוד (יתכן אף במס גלים) צפוי לפקוד את אזורנו בשבוע הראשון של החודש הקרוב.

אף על פי שישנם שני מוקדי כח חזקים ,האחד במערב הרחוק של היבשת והשני מצפון מערב לנו (בדרכו למזרח אירופה),דווקא הגל הקר יותר בו מס שקעים עמוקים מאוד הוא אותו גל עליו אני מדבר.

האפיקים שיגיעו לאזור יהיו בעלי אופי קר במיוחד ולכל אחד מהם(מלבד 1 שעשוי להגיע מנותק),יש את הפונציאל בתוכו להוריד שלג בהרים נמוכים.

סיכוי טוב שאחת מן המערכות תהיה חזקה במיוחד אך לא לטעות,כל אחת מהן בנויה כאפיק קלאסי,אך לא נשכח שבאזורנו כל הפתעה איננה בגדר הפתעה כי כאן המציאות עולה על כל דמיון.

את התחזית החודשית אתן בצורה מסודרת בסוף חודש זה ,אך מציע לכולם לעקוב כאן אודות המערכת המדוברת,וכאן בשירשור זה ולאחר שתחזיתנו כבר יצאה לפועל בשורות אלו אודות מערכת זו,ניתן למודלים את הזמן שלהם וכאן נגיב לכל התפתחות שלהם עד זמן האמת.

לעת עתה,אין מערכת מסודרת ברורה לתאריכים הללו מה גם שכידוע לכולנו  הם משנים דעתם גם בטווח הבינוני ואף הקצר מס פעמים ביום.על כן נמשיך לעקוב אחר מערכת זו,הכנסו לכאן ,כאן תהיה סקירת המודלים בכל יום ,שוב,עד זמן אמת.מבטיח להתייחס גם למודלים הרשמיים בשירשור זה ולפענח בעבורכם את המסר אשר עולה מתוכם.

בהצלחה לכולנו.

תודה מחכים בקוצר רוח. ינואר סיפק את הסחורה וגם התחזית שלך היית מדויקת.

תודה רבה מרשמלו אין עליך .

אומנם לא מבין בזה emo_01.png אבל בכל זאת שאילה :

האם מערכת שתהיה בגלים ועם פוטנציאל לשלג אמורה להתעמק ולהגביר את הסיכויים למערכת שלג בסופה ?

תודה ,

תודה מרשמלו, אני יודע שזה עוד רחוק אבל לפי התחזית שלך אתה חושב שהשנה חודש מרץ יהיה אביבי או חורפי? 

יום ו משעה 04.00 עד 10.30 שלג בהרי הצפון מעל 800מ.

באותן שעות שלג בהרי המרכז מ900מ.

שלג ייראה באויר לפחות גם בירושלים ובמקומות מעל 780.

תודה רבה צדיק על השקעה .

תודה מרשמלו 

אני מקווה שבאמת יראו שלג בצפת ביום שישי 

כי השמט כבר לא נותנים טמפרטורה מספקת לליל שישי בצפת....

תודה מרשמלו על הסקירה.emo_45.png

תודה רבה מרשמלו היקרemo_01.png

בעזרת ה' החורף ימשיך בכל תפארתו!

תודה מרשמלו ואכן ג'פס והקנדי בכיוון מעניין כמה עדכונים

מנהל הפורום
1000+

מה עם הרי הנגב. מצפה רמון יש מצב לשלג? 

תודה על ההשקעה מרשמלו.

סחה על התחזיות.....מי אמר חורף ולא קיבל emo_81.png

ג'פס ממשיך להתעקש שפברואר יפתח בסערה

מנהל הפורום
1000+

בוקר טוב לכלום. קודם תודה רבה למרשמלו על התחזית והמאמץ הגדול שהוא משקיע בחיזוי מזג האוויר.

שאלה למרשמלו אם אני מבין נכון התאריכים שאתה מדבר עליהם "בשבוע הראשון של החודש הקרוב" התחלה של גל הקור הוא 02.02.20 ? בערך כן

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר