מתתיהו יול באמת תגיד את זה לוורטקס אם ההורטקס  מראה 2 גלי  אפקיות ב וב26 איך אפשר לשלול את זה על פי ניחוש מושכל מה שהעושה רוננין אי אפשר  והו חורץ פה גורלות מכריז שלא יהיה גשם יהיה גשם הימור שלי כי אירופה תרוכס

לפי מה קבעת שהוא מנחש? זכותו להביע את דעתו

זכותו של רוננין לומר דעתו זה ברור.בכל אופן מערכת קרה סוערת ומושלגת בשליש אחרון,נסלח לרוננין גם אם ירד גשם ב24 ,לא קרה כלום.בדכ הוא פוגע במטרה.

המשיכו לעקוב אחר מערכת קרה הנרקמת ,וזיכרו שידעתם ראשונים.

הנה יניב ריז  רשם  לא רוצה להגיד אמרתי לכםם  הורטקס מבשל לנו גראנד פינאלה לחודש הווורטקס אמר את דברו סורי מאיר הולך לטעות

83
, ושולח גל גלישה עמוק לתוך קו הרוחב הדרומי שלנו. ב-29 עם שגיאה של יום.

אני בד"כ נזהר מלפרט איך המערכת תראה לטווח כזה, אבל זה הכי רציני שזכור לי מזה שנתיים.

mali21172 !!

אני מדבר על 23-24 בינואר ולא על 29

תודה רוננין אין עליך!

רוננין   אבל  רואים ל גלישה ב22 אירופה מרוכסת מוות תסתכל טוב כי היא תקבל נאדה 

המפה שצירפת רחוקה מן המציאות המוכרת לי לפחות.אינני יודע אם ב23 בשעה 8.00 בבוקר ירדו משקעים,אך ככלל דיברנו על מע שליש אחרון שתחל להשפיע פחות או יותר מאפיק שיגיע בתאריכים דנקבתי סביב 24.שמח שהעניין עולה לכותרות זה המאפיין העיקרי כאן,חלוקי דעות והשקפה ופיענוח ובעיקר שיעשה מתוך כבוד הדדי ולא תחרות בוטה.אשמח מאוד ואף אודה להערות כי אין חובה  לאף אחד להסכים עם המודל שלנו וכל אחד די חכם על מנת לבדוק היכן רמת האמינות בטווחים הללו עוברת ואיזהו המודל הקרוב ביותר למציאות הנשקפת בזמן אמת.

והנה כהרגלו בקוטג' הוא עידכן את התחזית ועכשין ב 23  כן ירד גשם זה לא תחזות זה רולטה שבוע טוב

אני מעריך את התחזית שלך.
אבל לפעמיים אני מרגיש כאילו אתה בתחרות עם מישהו בפורום או משהו בסגנון...

שמישהו טוען אחרת ממך, אתה קובע עובדה אחרת ממנו.
שאתה כותב תחזית, אתה נותן אותה ל 24 שעות קדימה, שזה סבבה והכל, אבל בא, לכל פוסט שלך אתה כותב "צפוי" או "יתכן", זה ברור לא? זה תחזית, מלשון חיזוי... או שלא הבנתי נכון את הפירוש של המילה...

אולי זה רק אני, אבל המתח בפורום פה מורגש, יש מלחמה קרה שאיני מבין מדוע, תן תחזית, זכותך!

ורק בשביל שלא תיפול מהכיסא, הינה לך תחזית של בועז לירושלים (מצורפת תמונה).
אז ב 24 לא רק שצפוי להיות גשם, גם צפוי להיות סוער וקר.

שלא תבין לא נכון, אני ממש לא מחסידי מרשמלו, אני לא סנגור של אף אחד..
אני סה"כ רוצה "להתלהב" מהנושא היפה הזה של מזג אוויר ולהפסיק לקרוא פוסטים שקובעים נתון על בסיס מתח / תחרות.

אם המודלים הממוחשבים בדרך כלל חלוקים ביניהם , זה לגיטימי לחלוטין שהחזאים פה גם חלוקים ביניהם.

כל אחד והמודל שהוא מסתמך עליו...........

למה הטרול ההזוי עדיין מציף שטויות בפורום הנהדר הזה?

הוא מסוגל לתת תחזית עם הסברים?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר