טווח תאריכים בבקשה . תודה 

erezsh3422 והלאה תחזיק אצבעות 22 בינואאר הכונה

הקנדי נראה פיצוץ ליום ראשון הקרוב! גם גפס בשיפור לראשון (אך פחות טוב להמשך). הבריטי נראה טוב מאוד לטווח הבינוני-רחוק.

הכל כמתוכנן,הערב כבר מתחילים להשתולל עם כל מיני תרחישים.

מחר נראה יותר רמיזות מברקנל לקראת סוף הטווח.שליש ג מערכת קרה סוערת ומושלגת .

ואף עשויה להתפתח למערכת שלג בהרים.

רמה ממערב,אפיק מצפון מערב במסלול כפי הנראה יבשתי,מביאים לכאן את המערכת אשר עוקבים אחריה כבר שבועיים!

פונציאל אטמוספרי נפיץ מאוד בעקבות זרמי סילון מהירים מאוד אשר גורמים למערכות צפופות השונות באופן מהותי באופיין וזאת על שטח שאיננו גדול.

בדיוק כפי שגל חום יפקוד אזורים באירופה(ופקד) כך גם גל קור עשוי לפקוד אזורים במקומות אחרים אשר לא רגילים בו,כגון אזור מרוקו ,סהרה,ספרד(חלק דרומי).

בקיצור ,מעניין.הישארו עימנו.מחר כבר יצטרף מודלgfsאלינו ויתגבר את התיאוריה שלנו שהופכת עם הזמן למעשית יותר ויותר.

נמשיך ונעדכן חברים יקרים.היו כאן.

דיברת על 23-24 בינואר.

ואם יהיה יום אחרי זה לא בסדר ?????!!!!!

ברור שזה בסדר

לא אתפתה לצלול לתהומות בהם אתה נמצא,תהנה לך שם.כל שנה אתה מנסה להדליק את הגפרור ולא מנקה את הדלק מידיך.על כל פירגון שלי אתה עונה בתקיפה ורק מפאת כבודך וגילך אסתפק בזאת ולא אפתח איתך לעולם שום שיחה שלי או תגובה לדבריך.שא ברכה שבת שלום וחיים מאושרים.

יש לנו צופים מספיק אינטיליגנטים אשר יחליטו לאחר יום אודות טיב התחזית ואמינותה,ברצונם יתייחסו אליה וברצונם לא,ובמקום תחרות מי צודק אעדיף לתת לחברים היקרים ונאמני הפורום את אשר אני יכול ובהשתדלות לדייק ככל שיתאפשר.

מחכים ומתפללים ותמיד יודעים בורא עולם הוא החזאי האמיתי ואתה מרשמלו שליחו לעולם לא נבוא בטענות לחזאי ולשליחו מה שבא ברוך הבא 

מרשמלו וגם אם לא תדייק זה יותר מבסדר , אתה עושה עבודת קודש ותבורך על זה emo_45.png

מישהו יודיע מתי מכ"ם Meteo Logic יחזור לעבוד ? נראה לי מאז שדיברו על שידרוג מכ"ם השמ"ט 

הוא מושבת ...

יש מכם מסודר.תעשו בגוגל מכם גשם 24,יש אתר משודרג הכל פועל

היתרון של Meteo Logic שהיה נותן תמונת מצב לפחות חצי שעה קדימה למיטב זכרוני ...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר