יש לומר שתחזית הוורטקס של יניב שעד כה הוכיחה את עצמה לחלוטין צופה עוד 2 מערכות סביב ה-14 וסביב ה-18 לחודש.

בכל מקרה השבוע הוא עוד שבוע גשום ביותר (חוץ ממחר והחלק הראשון של יום שלישי) עם כמויות תלת ספרתיות בלא מעט מקומות.

סבבה אם את בכוח רוצה להתווכח. את יכולה לצלם מסך... (אפילו שאני לא מתיימר להיות חזאי. אני מוכן) שבוע הבא לא יהיה כמעט גשם (אולי טיפה. אבל הרבה פחות מהממוצע) ובטח לא שלג! דברי איתי בסוף שבוע הבא... השבוע לעומת זאת יהיה גשום מהממוצע והגיוני מאוד שיהיה גם שלג

מי שחושש מהטווח הרחוק שיראה את הקנדי וגפס לטווח הרחוק אמרת כל המודלים לא דיברת אמת רואהה זה לא נכון הקנדי וגפס מראים אפקיות לא רמה הגנה הכי טובה זה התקפה עשית פה מנפולציה  rimon866

אי אפשר לחזות אפיק לטווח יותר משבוע. זה לא קיים! בטח לא בשנים האחרונות שהאטמוספרה משתגעת יותר ויותר משנה לשנה. לעומת זאת מגז אוויר "יציב" (רכס. רמה. או "אי אפקיות בכל מה שקשור לשלג למשל) אפשר לחזות גם לשבועיים.

בקיצור אין מה להתווכח. צלמי מסך וסופש הבא שנינו נהיה יותר חכמים. השבוע גשום מהמומצע עם *אופציה לשלג*

שבוע הבא יבש (לפחות יחסית) ובלי שום סיכוי לשלג

מרשמלו עידכונים...אומרים שבוע הבא אין כלום.

קרמבו  לפחות תודה שלא טרחת להסתכל על העדכונים היום כן רואים אצל גפס אפקיות שבוע הבא רק לא ברור מה גודלה עוצמתה וכן וחלק המודלים מסתייגים אז אל תגיד מה שלא נכון

נכון באמת צריך את מרשמלו פה.....

נכון לעכשיו האפיקיות של שבוע הבא תרד מזרחית אלינו ולכן נשאר בלי כלום. מקווה שאוכל לתקן את עצמי אחרי עדכוני ערב

מנהל הפורום
1000+

גברת נכבדה פניתי למרשמלו אנא ממך הפסיקי עם ההתנפלויות על חברי הפורום קצת  דרך ארץ

נכון לעכשיו האפיקיות של שבוע הבא תרד מזרחית אלינו ולכן נשאר בלי כלום. מקווה שאוכל לתקן את עצמי אחרי עדכוני ערב

לצערי אני לא יכל לתקן את עצמי. שבוע הבא אנחנו בהפוגה

מנהל הפורום
1000+

אמת,האפיק המדובר התמזרח מידי על כן המערכת  לא תתעמק שוב אך שימו לב שמערכת בסדר גודל מטורף על פתחינו ,שלג צפוי גם ברמת הגולן,שלג באויר עשוי להיראות גם בהרי המרכז ממערכת זו.אך הסיפור האמיתי הוא עוצמת המערכת והגשמים ברוב האזורים.

מרשמלו

אחרי שהתחזית שלך לשלג שבוע הבא קרסה האם זה אומר שגם ההמשך של התחזית מישתנה?

אם כן יש מצב לתחזית חדשה ומעודכנת?

תודה אתה 10!

עוד שנה בלי שלג בקיצור לירושלים?

פברואר הוא חודש עם הכי הרבה פוטנציאל לשלג.....! יותר מינואר!!

אז אולי נחכה לאפריל כדי להספיד......)-:

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: שלג בירושלים,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר