איסי ב168ש פצצה מארץ הפצצות

מנהל הפורום
1000+

מעניןןemo_15.png

ההמשך אצל איסי מתחרבש אבל זה פחות חשוב לטווח הרחוק. מה שחשוב שמתקדמים לעבר מהלך חדש בעל פוטנציאל לפיצוץ החל מה2 לחודש

מנהל הפורום
1000+

זה כבר נדחה ל3 לינואר וגם שם זה מערכת חלשה וקצרה. בכלל כל חורף מחדש גפס אופטימי לטווחים שמעל 200 שעות. כשהוא יראה "פצצה" ב120 שעות דבר איתי

אל תדאג ידידי אני יסדר לך את השלג בקרוב מאוד emo_39.png

ערב טוב אילן אני מצטרף לניסיון ההסדרה שלך השלג עוד בוא יבוא.emo_127.png

זה כבר נדחה ל3 לינואר וגם שם זה מערכת חלשה וקצרה. בכלל כל חורף מחדש גפס אופטימי לטווחים שמעל 200 שעות. כשהוא יראה "פצצה" ב120 שעות דבר איתי

ערב טוב אילן אני מצטרף לניסיון ההסדרה שלך השלג עוד בוא יבוא.emo_127.png

סומך עליך... emo_01.png

חברים אין ספק שמערכת נוספת תגיע לאזורנו במהלך שבוע הבא אך המודלים כל כך

מתוסבכים עם עצמם שאין וודאות מה טיבה.emo_45.png

emo_45.png בהחלט יש מקום לאופטימיות במיוחד שזה תחילת החורף. טוב לראות אותך

rimon866 שמע ניראה לי שמשנה לשנה לגפס יותר קשה לפענח מערכות המודל העונתי ממשיך להראות ינואר חז'ק יותר חזק מדצמבר הזה בודאות

emo_45.png

חברים יקרים.הרשת מלאה בספקולציות,אין לי מה לענות הפרטי אלא את שאתם כבר יודעים,מערכת נוספת שבוע הבא שתתפתח ותתעמק למערכת קרה עתירה במשקעים .

מתי המערכת ?(תחילת שבוע או סוף)

וכמה קרה היא תהיה?(ברור שלא שלג)

תודה !!!

מתי המערכת ?(תחילת שבוע או סוף)

וכמה קרה היא תהיה?(ברור שלא שלג)

תודה !!!

סוף שבוע הבא יש פונטצייאל למערכת חזקה וקרה

חברים יקרים.הרשת מלאה בספקולציות,אין לי מה לענות הפרטי אלא את שאתם כבר יודעים,מערכת נוספת שבוע הבא שתתפתח ותתעמק למערכת קרה עתירה במשקעים .

איסי והקנדי בעקבותיך הערב יתותח

מנהל הפורום
1000+

emo_45.png מרשמלו מחכים לעדכונים ממך. ואילן נראה מה גפס יראה בעדכון לילה. הרבה פעמים הוא עולה על מגמות בעדכון לילה דווקא

מוצש 21.30 כולם כאן.

שאר המערכות שבדרך כולל פירוט,והמערכת הקרה והמושלגת עליה דיברנו.

אם כל האהבה שלי לשבת עד שהיא סוף סוף מגיע... אני מחכה למוצש"ק לשעה-21:30 emo_14.png

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר