כרגע ל140 שעות גפס וברנקל אפילו יותר גרועים מאתמול.

winter2019 אמרת בעצמך 140 שעות אין לך מה להתיחס למודלים שמגזגזגים בוא נדברק עובדות הם דבילים אין חסימה עלינו אירופה מרוכסת ארצות הברית הגרעין עזב אותם שילכו לחפשש המודלים החורף יתן פה בראשש 

winter2019 אמרת בעצמך 140 שעות אין לך מה להתיחס למודלים שמגזגזגים בוא נדברק עובדות הם דבילים אין חסימה עלינו אירופה מרוכסת ארצות הברית הגרעין עזב אותם שילכו לחפשש המודלים החורף יתן פה בראשש 

גפס מחבר את האפיק שירד מערבית מדי לאפיק שיורד מצפון. כנראה שעוד מערכת חזקה לא נקבל בדצמבר אלא בתחילת ינואר.

winter2019 , זה בסקר טווח רחוק תחילת ינואר זה  המערכת שהם הראו גם בתכנון  אתמול ונשמרת מגמה

מה שקורה אצל גפס מטווח 150 והלאה אפשר להגדיר רק במילה אחת. קללה אין לי שום הסבר למה האפיק תקוע לנו מתחת לאף למרות אספקה אדירה של קור מצפון

מנהל הפורום
1000+

ilancohen33 לא קללה כמו שמרשמלו נוהג להגיד התחזית שלו יציבה כמו ברזל וגפס מתגלה כמודל זגזגן שלא שווה כלום וחבל שאתה מתיחס לתחזית מעבר ל3 ימים כי זה לא ישאר ככה המודל הזה סובל ממנייה דפרסיה השנה החורף גדול עליו התחזית לא תישאר שום קללה

יש חדש מרשמלו? זה נראה שהמודלים לא בכיוון...

rimon866 גפס החזיר תמערכות שלקח  כמה מפתיעעעע

איזה מערכת הוא החזיר? אף מודל לא סגור על עצמו לטווח של מעבר ל4 ימים

ג'פס והקנדי הערב מצויינים מה2 לחודש. איסי מהבוקר היה בכיוון

מנהל הפורום
1000+

זה כבר נדחה ל3 לינואר וגם שם זה מערכת חלשה וקצרה. בכלל כל חורף מחדש גפס אופטימי לטווחים שמעל 200 שעות. כשהוא יראה "פצצה" ב120 שעות דבר איתי

rimon866 שמע ניראה לי שמשנה לשנה לגפס יותר קשה לפענח מערכות המודל העונתי ממשיך להראות ינואר חז'ק יותר חזק מדצמבר הזה בודאות

rimon866 ראיתי תוורטקס  ולפיו אנהו חיוב י החורף ימשיך להיות פה ועוד ועוד וגפס יכוול להתפוצץ כרגע החורף יהיה פה עד שיצא לנו מהאףף

חברים אין ספק שמערכת נוספת תגיע לאזורנו במהלך שבוע הבא אך המודלים כל כך

מתוסבכים עם עצמם שאין וודאות מה טיבה.emo_45.png

144ש גפס דומה לאיסי שזה טוב

מנהל הפורום
1000+

זה כבר נדחה ל3 לינואר וגם שם זה מערכת חלשה וקצרה. בכלל כל חורף מחדש גפס אופטימי לטווחים שמעל 200 שעות. כשהוא יראה "פצצה" ב120 שעות דבר איתי

אל תדאג ידידי אני יסדר לך את השלג בקרוב מאוד emo_39.png

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר