ערב טוב מרשמלו,ראשל"צ - חולון החל לרדת גשם ומלווה ברעמים .emo_45.png

מרשמלו אשרייךך מבול בשפלה וברקים משוגעים

בשעות אלו מתגברות הזרימות הקרות במפלסים הגבוהים,דבר זה יאפשר לעננות מפותחת מאוד להתפתח עוד ממש על קו החוף ולהיכנס.

מאוד מאכזב בגוש דן, המכם עדיין לא רואה סימן לבאות....עצוב מאוד העונה עד כה ירד רק 30 מ'מ כולל היום שירד רק 9 מ'מ בפתח תקווה.אני לא אופטימי לגבי מחר .

תתנחם דבנתניה בחצי שעה 45 ממ ובקיבוץ נגבה בפחות משעה 52 ממ,וכל השאר גם קיבלו מלבגץד מעט חורים שנוצרו.מי  שלא קיבל יקבל.

מרשמלו תודה רבה ,אני מקווה שכך יהיה שבעזרת ה' נקבל גשם רציני סוף סוף ,אני עד עכשיו מחכה.אני סומך על בורא עולם, ואתה השליח הטוב מרשמלו היקר!

להתכונן ל23 לחודש

מחכים ומצפים הפעם ב8 לחודש צדקת ובגדול ועל כך מגיע לבורא עולם ולך כשליחו שאפו אחד גדול אם תוכל לרמוז מה מחכה ב23 לא נתנגד יום טוב ועתיר במיים 

בוקר טוב לכולם ,

פרה פרה לא לקפוץ ישר ל23 , מרשמלו נתן תאריך גם בין 12 ל- 15 אז קודם נהנה מזה emo_02.png

קודן כל רואים תגרעין עוזב את ארצות הברית שזה כבר טוב בתאריך שמרשמלו ציין 

מה עם יום חמישי ותחילת השבוע?

הלך החורף!!! עד כה ירד בפתח תקווה 35 מ'מ בלבד כל הסתיו עד היום.יש מקומות יגיעו ל150 מ'מ .הצפון הרחוק וגוש דן ממש שחון עד כה.

אביתר כהן עד כה מה התארחך כולה 10 בדצמבר איך דבר יותר מטופדש מצידך לקבואר חורף שרק התחיל יש לך את ינואר פברואר ומרץ לא אתה לא מבין בחיזוי רואים סתם מקשקש

חברים,המודלים לא יכולים לבלוע את התנהגות האפיק של שליש אחרון אך ממחר בערב גפס יתן יותר מרמז לכך,לא לשכוח שאנו מדברים על עוד 13 יום וזה הרבה גם למודלים,לנו לא ככ emo_02.png.

זיכרו שידעתם ראשונים.

mali21172 מרשמלו גפס הטיפש ביטל תמערכת סליחה אבל אני לא קונה את זה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר