שבוע טוב. מחר בבוקר גשמים מקומיים (מקומית חזקים!),נא לנהוג

בזהירות.הגשם הראשון כידוע מציף שמן על הכביש,אנא זהירות!

הגשם יכול להגיע גם לשפלה ואף להר באופן מקומי.

תודה מרשמלו! מחכים לתחזיתך.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

בחיפה אכן ירד למשך כמה דקות מבול עוצמתי שאני לא זוכר כמותו כ"כ מוקדם (כאילו זה אמצע חורף).

אבל לצערי (ותקן אותי אם אני טועה), גשמים מוקדמים לא מבשרים טובות בדר"כ אלא על שנה שחונה שבדרך.

לא זכור לי אף חורף גשום (לרבות 92) שהגשמים בו החלו מוקדם.

מאידך, כל אותם חורפים בהם ירדו גשמים מוקדמים ומפתיעים, לא נגמרו טוב בסופו של דבר.

בחיפה אכן ירד למשך כמה דקות מבול עוצמתי שאני לא זוכר כמותו כ"כ מוקדם (כאילו זה אמצע חורף).

אבל לצערי (ותקן אותי אם אני טועה), גשמים מוקדמים לא מבשרים טובות בדר"כ אלא על שנה שחונה שבדרך.

לא זכור לי אף חורף גשום (לרבות 92) שהגשמים בו החלו מוקדם.

מאידך, כל אותם חורפים בהם ירדו גשמים מוקדמים ומפתיעים, לא נגמרו טוב בסופו של דבר.

לא בהכרח נכון, בחורף 2011/12 היורה הגיע צוקדם יחסית ב 24 בספטמבר, והחורף של אותה שנה היה קר וגשום, מה גם שגשם זה לא ממש נחשב "יורה" מכיוון שהוא ירד בתפרוסת מאוד מקומית.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

זו לא הגדרה של יורה.כמות של כ6 ממ נמדדה בשיא.אין תפרוסת רחבה וזה רחוק מלהיקרא יורה.

הרוב המוחלט של הארץ כלל לא ראה גשם. אכן, זה כמובן לא היורה.

shais000  לא מדויק זה לא עובד ככה כן הראו  10 מקרים מתוכם שהסתימו בבצורת כשאר היו גשמים חזקים של חורף בתפורסת רחבה בספטמבר לזה אתה קורא גשם של חורף? חחח לא ירדה טיפה בשפלה זה לא הגשם המדובר בטח  לא יורה

נכון אבל עדיין, גם היום וגם לפני שבוע, פעילות מוקדמת יחסית.

אבל הלוואי שאתבדה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: celerayz, שוש, , zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר