בוקר טוב לכולם.אכן,על פניו התרחיש לעשרת הימים הראשונים-נפל!

התירוץ שהמהלך הנל היה הגיוני,גם אני לא אקבל.

את התירוץ שאתמול מרשמלו היה צודק והמודלים הלכו לכיוונו גם לא אקבל.

את התירוץ שעד לפני שלושה ימים היה יובש ולפתע פארה התפרע לכיוון מרשמלו וקיבלתי הודעות ו"יישר כל מהמון" גם לא קבל.

תחזית צריכה להיות בשאיפה להתקיים.

מבחינת הניתוח שלי הפרטים ופרטי הפרטים נתפרו במחת עדינה שעה אחר דעה.הסברים מפורטים ומדוייקים לכל המהלך הזה סיפקתי לעצמי .הדבר היחיד שקרה הפוך הוא,שהגרעין ממערב ככ חזק שהמערכות נמשכות אליו מעבר לזמן שלקחתי בחשבון.כלשיקול הדעת ובניית התחזית מבוסס היה על פרמטרים ברורים של זמן מתי איך ולאן בכל שלב האפיק ינוע לו.

מבחינת התרחיש הנל סוד הנפילה כאן אלו השקעים העמוקים מאוד במערב היבשת שנשארו שם מעבר לזמן שנלקח בחשבון נ ק ו ד ה!בקיצור,מבחינתי נפילה של נתונים שלי כי בעשרת הימים של פברואר לא תהיה מערכת מושלגת בישראל.חברים ,זה מה שיש,תהיו בטוחים שעשיתי את כל מה שאני יודע הן בניתוחים והן בהחלטה על פרסומן והפעם לא הצלחתי.

אני איתך, גם כשפעם אחת התחזית לא מתממשת.

שום מודל אחר שראיתי לא מתקרב לרמות ההצלחה שלך

תודה מרשמלו-זה קורה לא להתרגש-החורף עוד לא נגמר .....

מאכזב אבל מובן וזה יכול לקרות פעם בשנה זה לא אסון , הרי מדברים פה על תחזית לחודש ולא 4 ימים בקושי ...

מרשמלו איתך לאורך כל הדרך emo_45.png

זה אומר שגם השנה לא נראה שלג משמעותי בירושלים?

תודה רבה מרשמלו תשובה אמיצה

קודם כל מרשמלו אני מאחוריך בכל מילה, דבר שני, אני חושב שסך הכול עד עכשיו מצבנו ממש טוב ואין הרבה על מה להתלונן, אני לגמרי אופטימי ומאמין שעוד ירדו גשמים (שלג פחות מעניין אותי כרגע).

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

בס"ד. 

המון תודה מרשמלו, המשך לתת לנו תחזיות ארוכות טווח בבקשה,

זה כל היופי שאתה נותן תחזיות ארוכות טווח ,ורוב הפעמים פוגע אז קרה, מותר לטעות זה לא מדע מדוייק,

ומה שאתה עושה ,לא כל אחד יודע לעשות זה היחודיות שלך אתה לא מפחד לטעות והולך עד הסוף,

מצדיע לך emo_42.png יהודי יקר ונכבד ,שהיה לך ולכל בני ביתך שבת שלום+לכל חברי הפורום ובכללם המנהלים.

תודה רבה מרשמלו תמשיך לתת לנו עניין בניתוחים שלך לטווח הארוך בתקווה לשינוי המיוחל בקרוב

מנהל הפורום
1000+

הכל בסדר, כשלוקחים סיכונים אז ברור שהסיכוי לטעות גדול יותר ממי שהולך על בטוח, בסופו של דבר כולם טועים פה ושם ומי שמודה שטעה ולוקח אחריות על טעותו יוצא גדול.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

מרשמלו לדעתי היית צריך לכתוב שהשלג נדחה לאמצע פברואר וזהו.. לא צריך להתנצל או משהו דומה

לדעתי הצנועה הרמת ידיים מוקדם מדי.. יכול להיות שלג גם ב 14.2 או 15.2 ואז זו הייתה סטיה הגיונית של כמה ימים

אלא אם כן אתה מתכוון לעדכן את תחזיתך

צפון,כשאני נותן תחזית לעד 10.2 והיא לא מתקיימת גם אם הניתוח היה נכון אבל מחליטה להשתהות מס ימים זה מבחינתי ומבחינת ההגינות פספוס.

תשים לב שרוב הנתונים עליהם דיברתי כאשר נתתי את התחזית נמצאים.תזוזת הגרעין מזרחה-קיים.

שינוי במצב הרמה ממערב-קיים.

שינויי בעוצמת וצפיפות השקעים העמוקים המלווים ונוצרים במערב היבשת והשאירו שם את האנרגיה ומתמזרחים  גם הם-קיים.

לא היה צפי לחסימה אצלינו בצורה שתמנע  התעמקות האפיק-קיים.

ומה בכל זאת?עדיין אפקט דו שקע שמשאיר פעילות גם ממערב ,התמזרחות חלק מגרעין הקור וכן סילון שיושב לא בדיוק היכן שצריך.את זה לקחנו בחשבון אך ככל הנראה מסרב לפנות מקום ועל כן מבחינתי התחזית לא עברה את מבחן המציאות.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן, , מרשמלו, , winter2019
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר