לצערי אתה צודק בשנים האחרונות פברואר זה סוג של התחלת האביב

מנהל הפורום
1000+

רימון בכל זאת זה לא ימנע ממערכות גשם להגיע לאזורינו ממערב.

ויש סיכוי גבוה למערכת גשם יפה עוד לפני סוף שליש ראשון

emo_45.png בכל מקרה לדעתי בהמשך פברואר תהיה מערכת רצינית אחת לפחות. חורף שהתחיל טוב חייב להיגמר טוב...

הסיכוי למערכות משמעותיות עולה במהלך השליש השני והשלישי

סקירה יפה מאד אוסמה!  תותח!

רק דבר אחד,  לא בדקתי את הנושא לעומק אבל סטטיסטית כהוורטקס קורס לחוף המזרחי של ארה"ב הדבר פחות טוב לנו,  זה מביא את אזור החסימה לאטלנטי ואז גלישת אוויר קר למערב ומרכז אירופה.

אבל לחובבי "הקשר הקליפורני" (אני פחות מאמין בו),   ניתן לראות ששבוע הבא החוף המערבי וקליפורניה בפרט עומדים לעבור מספר אפיקים משמעותיים.

אהלן אחי ותודה לך על הפרגון!!!

ממעקב שעשיתי קריסת הוורטקס למזרח ארצות הברית טוב לנו בחלק מהמקרים ולא טוב במקרים מסוימים כמו המקרה הנוכחי שהזכרתי בסקירה וזה תלוי בתזמון ובעוצמה ובעומק השקעים שם.

לגבי הקשר הקליפורני גם בעייתי לגבינו לפעמים ולא תמיד עובד למרות שאנחנו באותם קווי רוחב כמעט-בעיקרון לדעתי אין קשר ישיר וזה לא מוכח ב 100 אחוז

אם אני לא טועה בפעם האחרונה שהיה SSW (חימום פתאומי בסטרטוספרה הגורם לפיצול בוורטקס) זה קרה בינואר 2014 וכולם יודעים שהחורף הזה היה מאד קיצוני לכוון שפחות היינו רוצים לזכור emo_36.png 

אני דווקא יותר בכיוון התחזית של מרשמלו.. אם לא תהיה מערכת בשליש ראשון כבר לא תהיה השנה מערכת גדולה של שלג

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: sharon k, ryuvalr12, yoni7342
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר