השינוי המיוחל נראה כבר. כנסו 27.1

החסימה נעלמת לה בהדרגה. וזה יקרה במהלך השבוע הבא. עד אז גיחה קצרה של חורף מחר. אחכ התחממות. בתחילת השבוע הבא חם במידה נכרת. והשינוי הוא שהחל מבוף השליש הראשון  יחזרו המערכות החורפיות העסיסיות לאזורינו. באופן שבו הורגלנו לפני החסימה. שם ישנן הפתעות  לא מעטות.  אירופה צפויה להרכס ובאזורינו גלי אפיקים מהצפון. מה שנותר הוא להנות ממחר. ולהמתין .

מנהל הפורום
1000+

תודה על העדכון. אמן ואמן emo_45.png

שליש ראשון שליש שני,מאיפה הבאת את המושגים האלה "שליש" ? לא ברור לי על מה הסתמכת, יכול להיות שראית GFS של מערב אירופה? כי בישראל\לבנון\מצרים יש חסימה לפחות עד 11.2 - צפוי מזג אוויר אביבי בישראל עם עלייה וירידה בטמ"פ לסירוגין ללא גשם...לפי מזג האוויר אצלנו (שלגים וגשמים ללא הפסקה) אני יכול לדעת שאין סיכוי לשינוי בישראל במהלך השבועיים הבאים

Het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut

שליש ראשון שליש שני,מאיפה הבאת את המושגים האלה "שליש" ? לא ברור לי על מה הסתמכת, יכול להיות שראית GFS של מערב אירופה? כי בישראל\לבנון\מצרים יש חסימה לפחות עד 11.2 - צפוי מזג אוויר אביבי בישראל עם עלייה וירידה בטמ"פ לסירוגין ללא גשם...לפי מזג האוויר אצלנו (שלגים וגשמים ללא הפסקה) אני יכול לדעת שאין סיכוי לשינוי בישראל במהלך השבועיים הבאים

תקן אותי אם אני טועה, אבל לפעמים זה נשמע כמו משאלת לב שלך ולא כמו מתן תחזית אמיתית.

ולראיה כשיש אצלנו חסימה אתה ישר תוקף, וכשאצלנו גשום (ואמת יחסית להולנד זה לא ממש נקרא חורף) קולך לא נשמע, ושלא לדבר על פירגון 

השינוי יכל להגיע עוד לפני למה אתה חושב שלא?

מנהל הפורום
1000+

נוטה להסכים.

מחר חורף אמיתי.

גם אם נראה שינוי לעוד שבוע וחצי-שבועיים עד שהוא יחל עלינו אם בכלל יקח זמן,    לכן השליש הראשון של פברואר בהחלט נראה על הצד האביבי יותר של המזג.

כמובן שהתצורות של המודלים לקראת הטווחים ההזויים מראים בדרך זו או אחרת התחלה של "חזרה לשגרה" עד שזה יקרה יקח זמן.

Cestino

אני יפרגן שיהיה על מה לפרגן,תפסיק לחשוב בצורה ילדותית,יש כאן מציאות ויש את הרצון שלך,תכנס למודלים ותראה את המציאות,מזג אוויר נוטה להתאזן ומה שהצליח בדצמבר יתאזן בינואר ורוב פברואר..ככה זה לפחות בישראל,משאלת לב ? מוכן שלא ירד טיפה בהולנד והכל יעבור לכנרת,אבל מה לעשות..יש את המציאות. 

Het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut

"שליש ראשון" זה התחזית של מרשמלו. שכנראה כבר לא תתגשם. אז למה להעתיק? על מה הביסוס שיחזרו המערכות חורפיות העסיסיות? אני יודע שאני תמיד אומר שמי שלא מאמין לשירשור שפשוט לא יכנס. אבל זה כבר שירשור העשרים שלך בערך שאתה אומר בדיוק מה שמרשמלו אומר. זו זכותך אבל אשמח לדעת על מה אתה מתבסס. כי לפי המודלים אתה לא בכיוון. אולי "שליש שני". בשליש ראשון לא יהיה שום "הפתעה"

בכל אופן רמה כצפוי משתלטת בקרוב מאוד על מערב אירופה.

מרשמלו מעניין למה גפס עדיין לא מראה אפילו רמזים למערכת קרה..  

על פי העדכונים האחרונים. החורף חוזר כפי שכבר דובר בסוף השליש הראשון של החודש.. מערכת קרה . האם תהא מושלגת? נכון לעכשיו רק בחרמון. אולם בהמשך צפוי להגיע גל קור ואיתו גם הלבן.  שוב הטווח גדול הכל ניתן לשינוי. המגמה היא החזרת גלי אפקיות אלינו לתקופה ממושכת.  חייבים  לעקוב. אעדכן בהתאם. 

אם יהיה שלג עד 15.2 מבחינתי התחזית של מרשמלו צדקה.. נחכה ונראה

אם יהיה שלג עד 15.2 מבחינתי התחזית של מרשמלו צדקה.. נחכה ונראה

לא. 15 זה שליש שני... אם לא ירד שלג עד ה10 אז התחזית שלו לא צדקה. ולא קרה כלום. זה לא הופך אותו לחזאי פחות טוב! תחזית זה לא 100%.. אבל התגובה שלך קצת פתטית..

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ryuvalr12, קרמבו
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר