שלום לכולם.אכן,אף על פי..הגשם חוזר עוד לפני סוףהחודש,מערכת

קרה ומושלגת אני צופה שתגיעה לארץ במהלך שליש ראשון של החודשותפקוד אותנו לקראת סופו.

יחד עם זאת אני מודע היטב למודלים ואף חשוף להם,למרות כל הנתונים מכל המודלים אשר מושכים מערבה את הפעילות,אני חושב אחרת.יתכן שאני טועה,ויתכן שכולם טועים.אין לי הרבה ברירות אלא לפרסם את אשר אני מבין מתוך מה שאני רואה.חלק גדול מכך נובע מהעובדה שהפעילות לקראת תחילת שליש ראשון מתמזרחת והקור יגיע למזרח אירופה ומשם ירד אלינו אפיק קר עקב כך שהשקעים העמוקים גם הם יתמזרחו והפעילות על כל האנרגיה העצומה שנדחסה בזמן היובש כאן תבקש לשנות מיקום בעזרת זרמי הסילון ממערב למזרח.

מרשמלו מתי תברסם תחזית חודש פברואר .

בנתיים מרכז הכובד עובר למרכז הים התיכון ולכן אנחנו נהיה מופשעים ממערכות שוליות שיכנסו אלינו ויעברו מהר מאד שבוע הבא.

לבנתיים האנסמבלים לא מרמזים על חדש באוזרנו,  גלעין הקור ממוקם במרכז ומערב אירופה בעוד במזרח אירופה קיימת חסימה.

פברואר כמובן עוד טרם ברור,   מקוווה שאתה צודק מרשמלו,   אם עוד שבוע וחצי נהיה באותו מצב זה יתחיל מעט להדאיג אותי.

שבת שלום חברים ותודה מרשמלו מחכים ועוקבים 

מנהל הפורום
1000+

השינוי עוד בוא יבוא,שבת שלום לכלל חברי הפורום.emo_45.png

גם אם השלג יגיע בסוף פברואר זה מצוין

מרשמלו מפקפקים בדבריך וסומכים על הזית המוןדלים הם עושים בשכל? לדעתי לא

שמרית נא להרגע בבקשה.

אף אחד לא מפקפק בדברי מרשמלו להפך אין אפילו זכות לאף אחד לעשות זאת בעיקר למרשמלו שעושה משקיע ותורם לפורום בנחישות ומקצועיות.

אבל כאן כל אחד יכול להביע את דעתו בתחום מזווית ראיה שונה.

שמרית נא להרגע בבקשה.

אף אחד לא מפקפק בדברי מרשמלו להפך אין אפילו זכות לאף אחד לעשות זאת בעיקר למרשמלו שעושה משקיע ותורם לפורום בנחישות ומקצועיות.

אבל כאן כל אחד יכול להביע את דעתו בתחום מזווית ראיה שונה.

צודק בהחלט ידידי 

מנהל הפורום
1000+

ש טוב.עפ נתונים שלי אני מתעקש על מערכת קרה ומושלגת עד סוףשליש ראשון.

הלוואי אחי

שבוע טוב מרשמלו אני רואה סימנים חיובים בעדכון ערב ל גפס בסוף הטווח .

אכן חברים. אולי סוף סוף זה יבוא 

מנהל הפורום
1000+

הלוואי מרשמלו הלוואי.

רק שאלה אני לא רואה מערכת שלג בשליש הראשון בשום אופן.

עכשיו השאלה היא כך יש סיכוי שעל פי נתונים שלך היא תחל בסוף שליש ראשון והגל המושלג יגיע בתחילת שליש שני ?? 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: שלג בירושלים, ryuvalr12, קרמבו
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר