לא ירד שלג בירושלים ,אם אתה חושב כך  זה לא יקרה הפעם.התחזית הייתה למערכת בעלת אופי חורפי ולא אפיק ים סוף וזה נקרא מערכת קרה.אפיק שיגיע אלינו בהדרגה מיום ד.לא כתבתי שלג בירושלים ואף לא משהו דומה.כתבתי שלראשונה מערכת בעלת אופי קר עם הרבה גשם וכל שאר המאפיינים של חורף ולא של סתיו.אך אם אתה כך חושב שירד אני אשמח לראות שאתה צודק.

לא ירד שלג בירושלים ,אם אתה חושב כך  זה לא יקרה הפעם.התחזית הייתה למערכת בעלת אופי חורפי ולא אפיק ים סוף וזה נקרא מערכת קרה.אפיק שיגיע אלינו בהדרגה מיום ד.לא כתבתי שלג בירושלים ואף לא משהו דומה.כתבתי שלראשונה מערכת בעלת אופי קר עם הרבה גשם וכל שאר המאפיינים של חורף ולא של סתיו.אך אם אתה כך חושב שירד אני אשמח לראות שאתה צודק.

בס"ד.

תודה מרשמלו,גיבור ישראלemo_15.png

בירושלים בדצמבר

8-9 מצ מינימום בלילה,

14-15-ביום, זו מערכת סתווית.

רוננין לא מובן ההתנגחות שלך למול מרשמלו.   רשום את התחזית שלך וכבד את של האחר.   זה לר ניראה טוב ומכבד 

התחזית שלי: צפויה מערכת סתווית ולא חורפית.

הכל בסדר.רוננין בחור נחמד.על אף דברים שנכתבים על ידו בטוחני שזה מגיע ממקום של טוב,אין לי בעיה עם זה והכל בסדר.יש לו כשרון בתחום ויצליח בע'ה.בכל אופן לא מדובר על תחזית סתוית ,מבחינתי התחזית נשארת בעינה בדיוק כפי שכתבנו בחודשית.

דהיינו,בשליש הראשון של החודש נקבל מערכת גשם חורפית אמיתית עם טמפ נמוכות,שלג בחרמון וכל מה שיש בחורף.נוציא עדכון מסודר בשירשור חדש אך אלו פני הדברים.

מרשמלו יש סיכוי לפתיחת החרמון לגלישה אחרי המערכת ?

לא.מוקדם.

במה שונה מערכת חורפית ממערכת סתווית ?

מרשמלו היקר מה לגבי תחזית חודשית לדצמבר אמרת מוצ"ש 21:30???

נראה שכמות הטרולים הורידה למרשמלו את הרוח מהמפרשים...

גם לי נראה ככה

מנהל הפורום
1000+

אנשים מגעילים שאין להם מה לחפש בחיים כנראה emo_23.png

כולי תקווה שמרשמלו יסנן אותם וימשיך בפועלו המבורך ...

יום טוב לכולם ,

לא מרשמלו צריך לסנן אותם מנהל הפורום חייב לחסום אותם מרשמלו אנו עדיין מחכים למוצא פיך ושמחים תמיד לדעת חודש מראש שבוע מבורך וחנוכה שמח

מרשמל מה עם התחזית שאמרת שתפרסם בשבת ?

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר