מרשמלו זה לא פעם ראשונה רוננין הולך לפי שגיונות המודלים הוא יאכל אותה על זה 

מסתבר שרוננין צדק , לא ירד גשם ב 13.11 ...................

לא חושבת שהיה אמור לרדת הוא נתן תחזית די כללית שהכונה תהיה בטווח הנה עובדה היום השפלה קבלה מכות גשם ברקים רעמים מבול

מרשמלו צדק ירד מבול בצפון מצרף מכם מאתמול 13/11/18

מרשמלו צדק? 

מה היה בשאר הארץ ? 

כתבת שהחל משעה 14.00 ירד גשם בצפון.כתבתי לך באותו שירשור שהחל משעות הבוקר המוקדמות ירד גשם בצפון.

בפועל החל הגשם בשעה 06.55 מחיפה דרומה .מכמים מתועדים.לא הייתי מגיב ומעלה את זה אם לא היית כותב ומתגונן לשוא .אפשר לומר טעיתי בדיוק כפי שאני נוהג לומר כאשר הדבר קורה.זו לא בושה.גם כך יש לך כישרון גדול ולא מעט פעמים אתה נותן תחזיות מדוייקות.לא קרה כלום ותמשיך הלאה.

היום באיזור השפלה הפנימית מבול שלא זוכרים כבר שנים, מלווה סו"ר מטורפות

רוננין גרמת לי להתחבר ולהגיב בגלל ההערות שלך שממש לא במקום בעוד שמרשמלו נותן תחזית מפורטת ומושקעת באופן קבוע וכמעט יום יומי  גם אם היא לא מדויקת תמיד במאת האחוזים כי אין דבר כזה מאה אחוז התחזיות שלך ממש מצחיקות התחזיות שלך זה מהרגע להרגע זה כאילו פתחת חלון הסתכלת מה קורה בחוץ וכתבת תחזית .מתי פעם אחרונה ראית מישהו כאן מבקש ממך עדכון על חודשי הסתיו והחורף אף פעם לא ביקשו ממך כי התחזית שלך יותר קצרה ובערוצי הטלוויזיה כבר מפרטים יותר ממך וסליחה שאני מדבר ככה אני לא טיפוס כזה ולא יורד גם לרמה כזאת אבל אתה בהתנהלות שלך דרשת את זה.ולך מרשמלו היקר דע לך אם לא אתה האתר הזה היה פשוט מת כי יש עוד חזאים כאן שיש להם ידע אבל הם לא טורחים לדווח ולכן מגיע לך המון הערכה וכבוד שבזכותך יש כאן אחוז גבוה מאוד של כניסות לפורום הזה . חזק ואמץ אחי המשך ככה.

כתבת שהחל משעה 14.00 ירד גשם בצפון.כתבתי לך באותו שירשור שהחל משעות הבוקר המוקדמות ירד גשם בצפון.

בפועל החל הגשם בשעה 06.55 מחיפה דרומה .מכמים מתועדים.לא הייתי מגיב ומעלה את זה אם לא היית כותב ומתגונן לשוא .אפשר לומר טעיתי בדיוק כפי שאני נוהג לומר כאשר הדבר קורה.זו לא בושה.גם כך יש לך כישרון גדול ולא מעט פעמים אתה נותן תחזיות מדוייקות.לא קרה כלום ותמשיך הלאה.

על איזה יום אתה מדבר?

בס"ד

מה אתם רוצים ממרשמלו? ,דיי זה ממש לא פאייר תעזבו אותו בשקט אתם צריכים להגיד מיליון פעם תודה שהוא פה באתר כל הזמן מנסים לצאת נגדו ואף על פי שהוא מוכיח ונותן הוכחות וראיות, זה ממש לא פאייר ,במקום לפרגן תנו מילה טובה הבן אדם עושה עבודת קודש,

זו מערכת סוערת?

רוננין אולי תעזוב את הפורום אתה סתם מחפש כל הזמן לנגח את מרשמלו וכמו שכתבו למעלה בלי מרשמלו מי צריך את פורום וואלה מרשמלו היקר המשך ואל תיתיחס לרוננין ודומיו אנחנו עוקבים רק אחרי מודל מרשמלו 

חברים בואו נרגיע את השיח הילדותי הזה, זה לא יוביל לכלום ולא קשור מקצועית לנושא,

יוסי, אני יודע ש"היית חייב" לעקוץ אותה אבל זה היה מיותר לחלטין, ברור לך שזה מצית אש אז בוא נמנע מהשטויות האלה להבא.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

מי שלא מתאים לו פה התחזיות שילך לתקשורת. כמה פעמים ביקשנו תעזבו אותנו יש פה כאלה שהתפקיד היחידי שלהם זה לרדת על מרשמלו. תומש פעם הבאה שמשהו עוקץ תעיף אותו זה נמאס

מנהל הפורום
1000+

אכן למה לעקוץ למה להיות כזה אי אפשר לנהל שיח תרבותי אני לא אעקוץ פה לא יורדת לרמה הזה

גם אני בעד כל מי שעוקץ פשוט לחסום אותו נימאס כבר ןגם מי שמדבר בצורה לא יפה זה פורום מכובד מי שלא טוב לו יום טוב לו מקום אחר אני רוצה לראות שמישהו מהחוצפנים הנ"ל ידבר כך בסיזונט הוא מייד יתעופף תודה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר