בבקשה מכולם להכנס.

עם תחילת העונה אשר כולנו ממתינים לה ובעקבות היותו של הפורום הנל שם דבר בכל הקשור לרמות האינפורמציה ואמינותן אשר בהחלט כתוצאה מכך גם ישנה עליה חדה של הגולשים הפעילים וגם אלו שמביטים מן הצד ,החלטתי לעשות פעולה שתתגבר יותר ותתן יתר עניין בגלישה כאן ותעשה את ההבדל בין הפורום הנל לבין האחרים.

מתחילת דצמבר עד סוף פברואר כל מערכת תקרא בשם של אחד הגולשים(המעוניינים בכך כמובן).

אותה מערכת שתניב את כמות הגשמים הגדולה ביותר תזכה את נושא שמה בפרס (מכובד),מד גשם אלקטרוני או מוצר הדומה בסדר גודל שווה לכך.המטרה-לעשות את העונה המעניינת הזו מעניינת יותר.

בשלב ראשון הייתי מבקש לדעת מה רמת ההיענות להצעה.כל מי שמעוניין שתקרא מערכת על שמו ירשום כאן בשירשור את שמו .במידה ותהיה היענות נמשיך הלאה וניתן אינפורמציה נוספת.

הפרסים יהיו פרסים מעניינים ויקרי ערך.ביום ד נמדוד כאן שוב את רמת ההיענות ובמידה ותהיו מעוניינים ,משם אמשיך הלאה.ללא קשר,מערכת שליש אחרון של אוקטובר תהיה בעלת אופי קר.לא מן הנמנע שפתיתים ראשונים ייראו ברכבל העליון-באוקטובר!!!

שתי שורות נשמטו לי.כמובן שאת הקרדיט פרט לצופים והגולשים מגיע לתומש ושחר אשר עושים כאן עבודה נהדרת וללא נוכחות תמידית שלהם כאן ,כלום לא היה עובד.יישר כח גדול.

כל הכבוד מרשמלו אני בעד העניין. אני אילן ומאוד רוצה שמערכת עצבנית תיקרה על שמי

מנהל הפורום
1000+

וואו לדעתי זה רעיון מעולה!!

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

וואו אהבתי ממש!!! כל הכבוד מרשמלו איזה רעיון גדולemo_01.png

אני אשמח שמערכת תקרא על שמי (יובל) 

קדימה חברים,הרי לא יהיו לנו 5 מערכות השנה .מצפה לעוד ומיד נפרסם את השלב הבא המעניין יותר.

מגניב לחלוטין!

יופי.מתחיל להתעורר כאן,אפשר להצטרף עד יום ג .

כל הכבוד מרשמלו אשמח באם תקרא על שמי - איריס

למערכת הראשונה של דצמבר יש לקרוא בלי שום ספק - מרשמלו.
אני מזמין את המערכת השנייה של דצמבר על השם - נועם.

אגב לא ציינתי זאת, אבל שמי זיו.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

לא תהיה מערכת על שם מרשמלו.הבמה שלכם .יש הפתעות בדרך

איזה כיף......    ברור שאשמח  .

אופיר כהני  .

רעיון חמוד ביותר. אשמח להצטקף. שמי יעל

ברק כמובן, אשמח להשתתף!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן, , תומש
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר