ערב טוב.תחזית לסתיו הקרוב .

מתאריך 20.9 תחל ירידה הדרגתית בטמפ לקראת מערכת גשם שתגיעה בהמשך.

חודש אוקטובר נובמבר מסתמנים כלמעלה מהממוצע ברוב האזורים כאשר אפיק ים סוף פעיל ושקע רום ישפיעו עלינו האחד בשליש ראשון של החודש ואילו השני בשלישו האחרון.

בחודש נובמבר טמפ תהיה מתחת לממוצע כאשר בשליש הראשון נושפע משקע רום  ובסביבות 15 לחודש מאפיק ים סוף פעיל.

בשליש האחרון של החודש נושפע ממערכת משולבת של אפיק ים סוף פעיל ושקע רום שיגרמו לשטפונות כבדים בדרום ובמזרח.

בעניין החורף תצא הודעה מסודרת בתאריך 5.10 כאשר רוב המודלים האמינים ארוכי הטווח מובילים לחורף גשום מן הממוצע אך כידוע לכם אינני משתמש באינפורמציה הזו(למרות שמדובר במודלים אמינים למדי),אך את אשר יש לי לחדש אעשה זאת בתאריך הנקוב.חורף קר גשום ומושלג לכולנו.

מרשמלו תודה על ההשקעה שלך והלוואי והסתיו והחורף יהיו גשומים .ואל תתיחס לכל אחד שיש לו פה מלוכלך תדע שאפילו אני לא כותב כאן הרבה אבל אני נכנס כמה פעמיים ביום לאתר להתעדכן בתחזיות כאן ובמיוחד שלך.

תודה מרשמלו נא לא להתיחס לטרולים

בס"ד.

תודה מרשמלו על כל ההשקעה.

אני מעריך אותך מאוד, המון תודות,emo_38.png

תותח כמו תמיד

מנהל הפורום
1000+

תודה לך מרשמלו היקר על ההשקעה והאינפורמציה שאתה תמיד מביא לנו.

אני לא מבין במפות ומטאורולוגיה אבל בהחלט מבין בימים גשומים קור ושלג.

נקווה שכך יראה החורף שלנו.emo_84.pngemo_85.pngemo_123.png

תודה מרשמלו.emo_45.png

תודה מרשמלו על התחזית, בתקווה וציפייה לשנה גשומה.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

במפות כבר ניתן לראות את תחילת גלישת האויר הקר יותר אל עבר אזורנו החל מ20.9. תחול התקררות הדרגתית עד הגעת המערכת.מי שירצה יוכל לראות את זה יותר גם בec שיתעדכן מאוחר יותר.

ואכן,מי שמסתכל במודלים יראה שec מוריד שלוחה של אפיק קר קרוב מאוד אלינו (דרומית ליוון -כרתים) וכל זה קורה בעוד כ6 ימים ומה שנותר הוא לצפות לתנועתו לכיווננו.עפ צפי שכבר כתבתי עליו הוא לא ישאר כאפיק אלא כשקע מלווה באויר קר יחסית ובינתיים מה שמראות המפות זה את מה שכתבנו כאן ונותר רק לצפות שנקבל את המערכת בשלישו האחרון של החודש.התקררות כפי שכתבתי תהיה הדרגתית לכל אורך שליש אחרון.

מרשמלו היקר תודה על העידכון ומאחל לך ולכול עם ישראל גמר חתימה טובה ושנה טובה חורף טוב ובשורות טובות אמן

הי מרשמלו יקר שאלה אליך אם התחזית שלה נבנתה על הבסיס של   מה שיקרה באיטליה? הנה מפה שממחישה טוב איך זה נוגע בנו כרגע לתאריך הנל https://www.ventusky.com/?p=37.6%3B9.7%3B4&l=wind-10m&t=20180929%2F00

אם התחזית שלך התכונתי

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר