מערכת גשם צפויה בין תאריכים 14.9-19.9.

מתאריך 28.8 טמפ ירדו משמעותית עקב אפיק צפוני ששוליו יגרדו אותנו.גשמים צפויים כבר אז באזור סוריה ובאזורי החוף בטורקיה צפויים ממטרים עזים וברד .

מרשמלו באמת לגבי טורכיה ראיתי בשבועות הקרובים באמת בועת הקור תגיע לטורכיה לראשונה והם יחוו גשמים כמו שאמרת

ראיתי משהו מעניין ל19 באוגוסט

laloom12 איסי מודל הרבה יותר אמין מCFS שמשנה את דעתו כל חודש ככה שאם אתה רוצה לראות אותו נותן תחזית מדויקת תחכה לחודש הבא כ יcfs טועה הרבה גם השנה טעה

האמת היא שלא ראיתי ללום.הניתוח שלי לסתיו פעיל היה לפני הרבה זמן ומה שנתן את ההכרעה בניתוחה לכיוון פעיל מאוד הוא שינוי בצורה ובכיוון והתנועה של זרמי הסילון דבר שיגרום (לדעתי)לריבוי אפיקי ים סוף פעילים.מודה ומתוודה שעד לרגע זה אין לי מושג אודות ההשפעה של זרמים אלו על החורף וכשתהיה לי מסקנה ברורה אפרסמה.

לא נראה לי שאוכל לתת תחזית אמינה לחורף לפני אמצע ספטמבר אם כי אחרים יקדימו אותי ויפרסמו וכבר פירסמו אך הנתונים מחוייבי המציאות אשר לאורם אני בונה את התחזית בחלקם הגדול חסרים מפאת גלי החום המשמעותיים שפקדו ויפקדו את אירופה והשפעתם תהיה ניתנת למדידה רק בעוד כחודש .

מרשמלו , זה שיש גלי חום באירופה ישפיע לדעתך בצורה טובה על החורף אצלנו?

אין ספק שהיגיע הזמן שהכemo_02.pngדור יחזור אלינו ונקבל סתיו חורף גשומים  קלאסים אבל האטמוספרה לא בדיוק נישמעת לקולינו אבל נקווה לטוב

זאת אומרת הלואי ונקבל התכונתי

מאחר ומתקדמים לתאריך היעד רק מזכיר את מע הגשם הצפויה בתאריך המדובר.

תודה איש יקר

מרשמלו אתה  עדין עומד על שלך? יהיהשם בטאמצע חודש

בס"ד.

תודה מרשמלו על העדכונים המענינים,וברצוני לאחל לך ולכל בני משפחתך שנה טובה ומבורכת שהקדוש ברוך הוא יברך אותך בהכל מהכל כל, כן ברצוני לאחל שנה טובה ומבורכת לכל חברי הפורום היקר והאיכותי הזה ,ולמנהלים שעושים עבודתם נאמנה ישר כח גדול.

שייקה תודה רבה.שנה טובה גם לכם ורק בשורות טובות.

emo_45.pngemo_45.png  שנה טובה לכול העושים בדבר ולכל חברי הפורום.

נקווה לשנה טובה וגשומה עם הרבה כיף ועניין בתחזיות.

emo_84.pngemo_85.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: קרמבו, zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר