כמויות גשם חזויות לאזורי הארץ מיום ב עד יום שבת כולל.

צפון-90-100ממ.

מרכז80-100ממ.

נגב צפוני-50-70ממ.

דרום רחוק-25-40ממ.

שלג ירד מרום 1400מ בחרמון ביום ג ומרום 1250מ בימי שישי שבת.

פשוט תענוג.

תודה ושבוע מבורך

מרשמלו, יש מצב לתחזית עדכנית להמשך החודש?

מרשמלו. כולנו מחכים לעדכונים ממך... (לגבי אופציה של שלג בחורף הנוכחי.). אני יודע שזה הימור אבל גם כשאתה טועה אתה בכיוון. עוד מעט החורף נגמר. במפות לא רואים שום אפיק קר מוסדר שיגיע. וכרגיל אתה היחיד שיכול לדעת בערך אם יש אופציה למערכת כזאת... הייתי שמח אם היית מתייחס לטווח היותר רחוק אפילו שכלום לא ודאי

רימון,הנתונים שלי לסגירת הפערים שנוצרו עקב היובש כבר עד סוף שבוע וכן פברואר ממוצע למרות הכל.אל תשכח שהיום המודלים הרגילים יכולים לתת תחזית ללא יותר מ 6 ימים וגם זה בקושי.

בודאי שמת לב שגם אני התקשתי במערכת קרה אחרונה למרות שנתתי תרחיש מזמן וזו חומקת לנו בשניה האחרונה עקב סילון שהצפין.(מי היה מאמין שכך יקרה בתקופה זו שהיא שיא הקור).

לשאלתך התשובה היא שאפיק קר אכן ירד בשליש אחרון של החודש אך אני לא אכנס לפרטים כעת עקב אי הבהירות בעניין יכולת נסיגתו והדרמתו של הסילון בשבוע הקרוב.אם ידרים לפחות ב400 קמ הרי שאוכל לתת פירוט מדוייק יותר.עפ נתונים שלי הוא עתיד לסגת בימים הקרובים אך כמה ואיך נראה בקרוב.

emo_45.png. אוקי תודה רבה מרשמלו. נחכה. העיקר שיש סיכוי כלשהו. 

כמויות גשם חזויות לאזורי הארץ מיום ב עד יום שבת כולל.

צפון-90-100ממ.

מרכז80-100ממ.

נגב צפוני-50-70ממ.

דרום רחוק-25-40ממ.

שלג ירד מרום 1400מ בחרמון ביום ג ומרום 1250מ בימי שישי שבת.

פשוט תענוג.

מעניינת תחזית המשקעים שלך, הם בהרבה מעבר לכל המודלים כעת..

מקווה שיתממש.

נראה כך אך נוכל לבדוק זאת בסוף הארוע ויש לציין שדיברתי עד סוף הארוע של סוף שבוע וברור שאם המערכת תחול בשבת וראשון ולא בשישי ושבת הרי שכוונתי הייתה ליום א.סהכ כמויות שנתתי הן לשני הארועים.

כן, ברור אחי.

יאללה נחזיק אצבעות

בינתיים אנחנו עומדים יפה מאוד בציפיות ובהערכות שנתננו כאן לשתי המערכות יחד.הצפון קיבל כ40ממומקומית יותר.המרכז למשל אזור צהלה כ45ממ.באר שבע כ17ממ.גם דרומה לה היו כמויות יפות אשר ירדו בכל אתר ואתר.נגיע ככל הנראה ליעד אותו רשמנו כאן ואולי אף נעבור אותו בסיום המערכת השניה.כמו כן יש לפקוח עין על התרחיש העתיד להתפתח בשליש אחרון של החודש והפתעות אינן בגדר הבלתי אפשרי מאחר והסינופטיקה ע צ ב נ ית.

תודה מרשמלו.

לגבי שליש אחרון בהחלט יש פואנציאל אדיר למרות ההתחברות שרואים במפות

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר