מ 12 עד 13 לחודש כלומר ימי שני ושלישי סילון פעיל.דהיינו גשום

צפון הארץ עד דרומה (נכון יותר לומר הפעם מדרום הארץ עד צפונה) עקב מערכת המגיעה מדרום ובעלת אופי של גשמים קלים שיתחזקו ביום ב בערב ויהיו רציפים למדי.כמויות משקעים בין 20-40ממ.גם זה משהו.ממתינים למע גדולה יותר אשר זרם סילון (אחר) לא מאפשר לה להגיע והיא במרחק קטן מאוד מאיתנו.זרם סילון זה הוא גוש אויר חם אשר מיקומו בשיא החורף אמור להיות הרחק מדרום לנו אך לצערנו הוא הצפין והרבה מעבר למצופה מבחינת זמן ופשוט הוא זה שאחראי לחוסר יכולת של המערכות הקרות הן להדרים והן להתעמק אל עבר אזורנו.זה מה שיש בינתיים ומי שירצה ויקרא לכך פספוס העונה מהחינתי הוא יהיה צודק.הסינופטיקה מאוד מעורבבת אך נמשיך לעקוב.

עדין מדובר בחיזוי !!!!!     על כן ניקרא לזה כוחות חזקים מאיתנו הגורמים למה שקורה .

מקווה שבכל זאת נקבל עוד גשמים כי אנו זקוקים להם  .

יש כח מר שמלו  , מי שאינו עובד לא עושה "טעויות " .  

לא יאומן... הרגת אותי 

בוקר טוב.

תודה מרשמלו. כצפוי לאטמוספירה חוקים משלה

רואים את התנהגות הסטרטוספירה, היא מתאפיינת ב"ריקוד" אביבי. פעם אביבי ופעם חורפי.

בשורות טובות.

יש עוד סיכוי שתהיה מערכת קרה החודש?

יישר כח ידידי! אם לא עושים לא טועים! ולא טעית כי אתה אמרת מה שראית נכון לאותו רגע! מין הסתם יבואו כל מיני ליצנים אבל לא תירא ולא תחת!

צפון,עם הסינופטיקה הככ מורכבת והנדירה שנוצרה הכל יכול לקרות.

מרשמלו הצדיק .. זאת אומרת כל המערכות שאמרת עליהם פוטלו ואין סיכוי למערכת שלג עד סוף החודש ?

מונירו.נתתי תרחיש למערכת בין 9-14 .ברור לך שאפיק קר נמצא בדיוק בתאריך זה במקום המתאים לו ביותר ומי שמעט בקיא במפות ויראה את המפות של כל המודלים ליום שבת וראשון יוכל להבחין באפיק אימתני הנושק כבר לקפריסין ואף מתעמק מאוד אך ב24 שעות הבאות הוא פשוט "נעלם"!!מה שלא יתן לו להגיע זה זרם הסילון שהצפין אלינו ומי שיראה את המפה הזו לפני שמתאדה לה יוכל להבין שהיה כאן אפיק הבנוי לתלפיות מכפ רגל ועד ראש שפשוט היה עושה כאן הרבה רעש.בתאריך שנקבתי תהיה מערכת גשם בלבד.לי נשארו הנתונים שהיו קודם דהיינו הדרמת הסילון חזרה ומערכות נוספות וגם קרות ועל כן אני משאיר את התחזית כפי שהיא ובכל זאת ל14 לחודש עוד לא היגענו.תודה על הכל מונירו

אגב מרשמלו דיבר על מערכת קרה יותר ב 20 לחודש לערך אז אני עדיין אופטימי 

אם תסתכל באיסי הוא כבר מראה אותה .שלוצה קרה של אפיק.

שבוע טוב מרשמלו מה לדעתך מזג האויר 23-24/2 שישי שבת הבאה שבת חתן בר מצווה של הבן ?????

גשום.לא מידי,קר.

סליחה.כתבתי לך על שבוע הבא.עוד שבועיים ללא גשםכנראה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר