אני לא מבין מה אתם רוצים ממני? מה הקשר בן כמה אני?

לא אני נתתי כותרת שבין ה-9 לבין ה-14 לחודש תהיה מערכת סוערת ומושלגת

אני בסך הכל שואל אם זה עדיין רלוונטי התחזית שנתנו פה בשבוע שעבר

חוץ מזה זכותי המלאה להביע את דעתי בנושא ומי שלא נאה לו שיתעלם

אני ניצמד לעובדות שנתנו פה ביום חמישי ואני לא רוצה שישתמע מדבריי שאני מזלזל במישהו חלילה או מפקפק

אבל אם זה דיון אז אני רוצה גם להביע עמדה וגם אם זה נוגד את עמדתכם

אז בבקשה לא לסתום פיות

למה אתה מתרגז? לא שאלתי כדי לפקפק רק כדי לדעת כי בדרך כלל יש לרובנו עוד דרכים לדעת מה יהיה עוד שבוע אז פחות הבנתי את השאלה לגבי עוד 4-5 ימים.

כשם שיודעים כאן לפרגן על הצלחה במתן תחזית ארוכת טווח,אפשר גם להודות בטעויות. אם ב-9 בחודש צפויים תנאי שרב,התחזית היה שגוייה. מן הסתם יהיו עוד ימים של גשם החודש ואז נגיד שלא הייתה טעות ורק התאריך זז?

בפוסט שאתם מצוטטים מרשמלו רשם שהמערכת תגיע בין ה9 ל14.

במידה והגיע ב14 - הרי זאת הצלחה.

ת'כלס אם היא תגיע ב16? וואלה מבחינתי גם שיחק אותה כי הוא אמר זאת הרבה מראש.

הוא ממש לא אמר שתהיה מערכת שתמשך מה9 לחודש עד ה14 לחודש.

arijah צודק 100%

התחזית של יניב ריז די זהה לתאריכים של מרשמלו

https://www.youtube.com/watch?v=oabaurkpBrI

חברים תעשו סדר.אם המערכת תגיעה בין התאריכים שכתבתי הרי שהתחזית התממשה.אם לא אז טעיתי וזה לא טוב מבחינתי אך אפשרי בהחלט כי הרי מדובר בתחזית.כל אחד רואה לאן המודלים שואפים להגיע וכל אחד מבין את מגבלת זרם הסילון שהחליט להצפין וזה דבר שלא קורה בשלבכזה בחורף.כהרגלנו התחזית נשארת כתחזית אחת על אף המודלים אך יחד עם זאת כולם רואים את המהלך המדובר והמודלים גם הם יורידו לכאן את האפיק וכולי תקוה שזה יקרה עוד לפני.יחד עם זאת אל תחפשו מידי לומר שמרשמלו טעה לפני הזמן .תנו את ההזדמנות ומבחינתי האפיק מגיע עד. ל14 ואם לא זה החטאת המטרה מכיוון שכל מה שראינו מתחילת החודש יזוז לכאן או לשם ורמת הדיוק אותה אני מבקש לתת תרד ובראש ובראשונה זו תהיה אכזבה שלי עוד לפני שאתם תתאכזבו.בקיצור

מערכת קרה במס גלים כאשר הראשונה עד 14 לחודש לכל המאוחר והשניה שיכולה להיות קרה אף יותר לאחריה מאותו אפיק.

וסליחה מראש על ניסוח מבולבל וזאת עקב כך שעשיתי עוד שלושה דברים תוך כדי אך המסר ברור מתאר לי.

פרט לכך הערב כל המודלים!מבטלים את המשיכה מערבה של האפיק וב 168 שעות כבר יראו את האפיק בדרכו אלינו.

מרשמלו היקראפשר לדעת להערכתך מה יהיה ב 23-24  שבת חתן בר מצווה של הבן תודה 

מרשמלו מחכים לזריקת עידוד 

כדאי שכולנו נתרגל לרעיון - פברואר זה מרץ החדש.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר