אמש כתבתי שלא צפויה מערכת מושלגת; למה נמחקה הודעתי ??

===============

רוננין אז תכתוב עכשיו .זהו להשנה?

כן.  וזה נכון לעדכון בליל שבת.

רונן היא נמחקה כי זרקת משפט אחד בכותרת, "לא צפוי שלג" ובזה זה נגמר, בלי פירוט, בלי נתונים, בלי מה הביא אותך למסקנה הזאת.

אי אפשר לפתוח שרשור כזה וזהו, זה לא רציני, מתי לא צפוי שלג? באיזה תאריכים? אלה שמרשמלו נקב? או אולי עד סוף החורף?

אתה יכול גם לתאר לעצמך שזה לא היה עובר חלק, היית מקבל מבול של פוסטים שליליים פה מהחברים, קצת בצדק ואני הייתי נאלץ למחוק חצי ולהרגיע...

אז הקדמתי תרופה למכה.

כאשר אתה רושם במשפט אחד מה צפוי למחרת אז הכל ברור אבל לטווח הרחוק אתה לא יכול לטעון משהו כזה מרעיש וללכת.

אאלץ למחוק שוב פוסטים כאלה תלושים אלא אם לפחות תסביר משהו ותראה שזה לא נשלף מהמותן, תחלוק איתנו קצת את הסיבה ואת מה שהוביל אותך למסקנה הנ"ל אפילו בשניים שלושה משפטים ממצים וזה כבר מחזיק מים.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

להבא סימכו על התחזית שלי !!

רוננין תקשיב צדיק.מה סה להבא תסמכו על התחזית שלי?על מה ?על כך שכתבת שלא צפוי שלג השנה?היא לא נסתיימה.דבר שני ,ה14 לחודש לא היגיע למיטב ידיעתי ואכן הסימנים מראים שהסילון שלא נצפה על ידי כי כלל לא נלקח בחשבון ובודאי לא בתקופה זו של שיא החורף הוא זה שלא יתן למערכת(שכן היגיעה קרוב מאוד אלינו )לנחות.אך,יחד עם זאת המערכות כן מגיעות ובדיוק בתאריכים שכתבנו חודש כמעט לפני כן,אם כי לשלג נצטרך להמתין והשנה לא נסתיימה.תמשיך לכתוב ואני לפחות אמשיך לחזק אותך ולהיכנס להודעותיך(מבטיח)ואל תעשה תחחרויות כי הסינופטיקה חזקה מכולנו .אתה מעשיר את הפורום והמשך כך ועצה קטנה ממני.אל תנסה להיות צודק .תהיה אתה זה מספיק טוב .

תפסיקו לרשום שטויות, לא ימחקו הודעות = Problem Solved.

לדעתי זכותו של רוננין לכתוב מה שהוא רוצה. וזכותם של אחרים להתווכח איתי. רוננין הוא חזאי!!. הוא לא סתם כותב. יכול להיות שהוא לפעמים יוצא בהצהרות כי כמו שמרשמלו אמר אנשים חושבים פה שזה תחרות. אתם לא מבינים שמזג אוויר זה לא תחרות. זה נושא מעניין ולפעמים גם חשוב שמשפיע על היום יום... אני אישית חושב שאי אפשר לדעת כי החורף לא נגמר. אבל זה לא אומר שאין לרוננין זכות להביע את דעתו...

רימון, כמה דברים:

1) רשמת שזה לא תחרות? רוננין ללא הפסקה מנסה להתחרות במרשמלו.

2) מה תחזית במה שהוא רושם? הוא כל חצי יום משנה "תחזית".

arijah !!

אני מנסה לתת תחזיות מדויקות.

אם לדעתי מרשמלו טועה,אני כותב זאת.

ראית חזאי שאינו משנה את תחזיתו ?

כשהנתונים משתנים,גם התחזית משתנה.

מאיר הרבה אנשים כולל אנשים הגיבו לך בקטע הכי מפרגן שיש.

יחד עם זאת אתה מתיימר לתת תחזיות לטווח הארוך על בסיס נתונים שהם חלקיים לראייה - המודלים וכתוצאה מכך אתה - משנים את התחזיות המון.

אם אתה רוצה לתת תחזית לעוד 3 ימים זה לגיטימי, וגם לגיטימי שתטעה בה, אתה חובב בתחום כמו כולנו.

אבל לתת תחזית טווח ארוך ולשנות אותה כל הזמן? לא רציני אפילו לחובבן.

רוננין, אתה פשוט מטרד. בכל פורום מזג אוויר שקיים אתה כותב שטויות, ואין לך שום ידע בנושא מזג אוויר.

להעתיק תחזית מהאפליקציה בטלפון כל אחד יכול.

סליחה אבל אתה טרול מהסוג הגרוע !!

לא מבין למה נותנים לו לכתוב שטויות כאן.. זה הופך טת הפורום ללא רציני.. חבל יש כאן אנשים שמבינים מאוד בחיזוי והוא פשוט הורס את הרמה של הפורום

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר