רונן,

כל עוד לא טענת מדוע ולאור הטווח הרחוק של יותר משבועיים עד לסוף החודש, קביעה נחרצת שכזאת לא נשמעת כמו משהו מספיק רציני להתיחס אליו.

תמיד תוסיף את המילה "כרגע" או "כפי הנראה" ולא תעורר תרעומת מצד חלק מהקוראים.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

תומש !!

טענתך אלי צריך להפנות גם אל מרשמלו שרושם תחזית לטווח ארוך. 

אתה קורא למה שאתה כותב תחזית?

כנראה שאתה מתבסס על שבשבת שיש לך בגינה.

לכתוב תחזית בלי הסבר וביסוס זו החזאות החדשה?

שמרשלו כותב הוא מפרט ונותן הסברים, נכון לפעמים

הוא טועה, אבל איך אתה בכלל משווה? של נעליך מעל

רגליך.

ועוד משהו, בידי תחזית ליולי אוגוסט -

יהיה חם.

שבוע טוב.את המערכת הלבנה המודלים כבר יחלו להראות אולי עוד מהערב.טוח רחוק-נכון.יכול לטעות-גם נכון.אך מי שמכיר אותי יודע שאת התחזית האחת שנתתי לא משנה במשך החודש ואם נתתי תחזית לשלג בשליש אחרון אז זה מה שאני נותן בם כעת מכיוון שבדיוק את אותם נתונים שראיתי בתחילת החודש אני רואה היום.אם ישנה בעית זיהוי והתמדה זה במודלים ולא אצלי.בכל אופן מעולם לא טענתי שאני היחיד שצודק ובודאי שמעולם לא טענתי שאני לא יכול לטעות.סיכום הדברים.מערכת לבנה בשליש אחרון.ינואר גשום לפחות כממוצע אם לא יותר.

מערכת לבנה כולל ירושלים?

אין אינפורמציה לגבי זה .המניע למתן תרחיש זה מלכתחילה היו נתונים שהאפיק המדובר יהיה בן מס גלים כאשר אחד מגליו בתאריך הנל אמור לספק את התןצאה שכולנו ממתינים לה.אכן זה מה שמשתקף מתוך המפות כאשר אפיק קר מאוד עושה דרכו ובודאות מלבין את דרום איטליה יוון וטורקיה ואליו הייתה כוונתי בתחזית.נמשיך לעדכן.

תומש !!

טענתך אלי צריך להפנות גם אל מרשמלו שרושם תחזית לטווח ארוך. 

רונן, אכן מרשמלו ב- 95% מהמקרים נותן הסברים, לא תמיד הכל מדויק בסוף אבל יש פירוט ברור.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

אתה קורא למה שאתה כותב תחזית?

כנראה שאתה מתבסס על שבשבת שיש לך בגינה.

לכתוב תחזית בלי הסבר וביסוס זו החזאות החדשה?

שמרשלו כותב הוא מפרט ונותן הסברים, נכון לפעמים

הוא טועה, אבל איך אתה בכלל משווה? של נעליך מעל

רגליך.

צפוני, התגובה שלך התחילה בסדר אבל המשפט האחרון שלך מיותר לחלוטין, רונן לא ילד קטן שאתה יכול להגיב אליו כך, אף אחד פה, כולל מרשמלו לא קדוש ולא מורם מעם, בבקשה להמנע משפה כזאת, בטח לא לרונן שותיק פה מאוד. 

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

חברה,בואו נחזור לפרופורציות.הכל בסדר מתחילים מהתחלה

תומש,

מקובלות עלי בהחלט ההערות שלך.

לגופו של עניין, ותיק או לא ותיק, פורום רציני לא יכול לקבל תחזיות בצורה מאולתרת שכזאת.

כאשר נותנים תחזית כדאי שתהיה מלווה בפירוט וניתוח מקצועי. אפשר לטעות כמובן, כולנו בני אדם, אבל רציני זה לא נראה. מקסימום ניחוש פרוע.

לילה טוב ושבוע גשום לכולם.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר