נכון ברק אבל עדיין אין מקום להיסחף.

לדעתי מדובר בעניין תרבותי ובפאניקה שנבנית בהגזמה במכוון, גם ע"י האנשים שמעוניינים בגשם וגם ע"י החדשות שבשבילן זה טוב לתכנים ובהלה...

מתתיהו היקר. זה הכל יחסי. (כמו שברק אמר). כמו שבישראל מתלהבים משלג וברוסיה לא (כי הם רגילים לזה). אותו דבר אחרי שנים יבשות כשיש סערה כזאת טבעי שייתעסקו בזה. התקשורת תמיד מנפחת הכל. אבל לדעתי זה ממש לא הגזמה לקרוא לזה "סערה". כי שוב זה עניין יחסי. ולפי המצב בישראל בשנים האחרונות מה שיש עכשיו זה ממש לא עוד מערכת גשם קלאסית...

דרך אגב.ישנן מקומות שיכולים לברד את 200 הממ בתום המערכת.בודק כעת אך נראה לי שאזור נתניה עם 160.

לדעתי מדובר בעניין תרבותי ובפאניקה שנבנית בהגזמה במכוון, גם ע"י האנשים שמעוניינים בגשם וגם ע"י החדשות שבשבילן זה טוב לתכנים ובהלה...

אמת emo_45.png

מרשמלו ידידי אכן מערכת מבורכת ועתירה במשקעים כפי

שצפית וחזית מבעוד מועד.emo_38.png

זו מערכת שלא הייתה לנו מ-2015. זה כבר 3 שנים. הגיוני שאנשים מנפחים את זה ואפשר להבין אחרי רצף גרוע.

למה 2015?

בדצמבר שנה שעברה היו כמה מערכות מהסוג הזה,    לא סתם החודש ההוא נחשב "אגדי" emo_02.png

לא הייתה מערכת כזאת, היו מערכות יותר קנטנות שהיו חזקות אבל לא משהו מרחבי. (אם אני לא טועה כמובן)

בכל אופן אני משער שכרגע בגוש דן כבר עברנו את השיא מבחינת המשקעים. הרוח עדיין עוצמתית. המשקעים נעשו יותר מקומיים ופחות בתפרוסת רחבה.

מאוד מרוצה מכמות גשם אך אין רוחות חזקות כל כך שבת שלום לכל חברי הפורום

שבת שלום, איפה אתה נמצא?

אם אני לא טועה יובל כהן מצפת

בצפת חגגו. כמויות אדירות ירדו באזור.

בירושלים. כבר כמה שעות גשם חזק רצוף בלי הפסקה רוחות חזקות ומידי פעם ברד וסופות ברקים ורעמים....emo_85.pngemo_85.pngemo_85.png

איזור צפת

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר