כן יום חלש מדי בגוש דן כמו שנוכחנו כאן בפורום. זו מערכת חזקה וקצרה. הישראלים אוהבים ש"סערה" מתקרבת לטעמי כי גם בנושא הזה הם אוהבים להרגיש כמו בחו"ל ולהיות קרובים למערב. כל אחד ומה שטוב לו. ממתין לכניסה העוצמתית של המערכת.

אני בהחלט טענתי שאני ממתין למערכת. לגבי ניתוחים זה לא מעניין אותי אבל כאמור אני מחכה ולא פקפקתי בעצמה.

והנה זה מתחילללללללללל

בוקר טוב... בירושלים גשום וסוער.. עדיין לא משהו חריג. אבל חורף לכל דבר...emo_85.pngemo_85.pngemo_85.png

יש לציין כי לאורך החוף המרכזי מנתניה דרומה כמויות נמוכות מבחינת מספרים. הצפוניים חוגגים מאתמול בשעות הערב. אך בכל אופן מחכים להגברת הפעילות.

בוקר טוב, ברד חזק יורד עכשיו באבן יהודהemo_01.png

בירושלים אומנם אין הרבה גשם. אבל רוחות חזקות. הפסקות חשמל מדי פעם ונפילות עצים קלים...

• בשעה 11.30 צפויה להיכנס עננות מפותחת מאוד שתמשיך ותיבנה מעל החוף.בשמים עזים וסופות ברד הכל משעה זו..

כרגע במרכז מאוד מאכזב. עדיין לא הגענו ל 10 מ"מ

איפה במרכז דרגון?

בתל אביב יש תחנות מעל 30 מ"מ כבר.

ועכשיו מתחיל פה מבול!!

איפה במרכז דרגון?

בתל אביב יש תחנות מעל 30 מ"מ כבר.

ועכשיו מתחיל פה מבול!!

אני גר קרוב לתחנה של בית דגן. מאוד מאכזב עד עכשיו...

• בשעה 11.30 צפויה להיכנס עננות מפותחת מאוד שתמשיך ותיבנה מעל החוף.בשמים עזים וסופות ברד הכל משעה זו..

לפי מה שאני מבין מדבריך שהשיא מתחיל בשעה 11:30+ - ???

אכן מאכזב במרכז, בפתח תקווה ירדו 6.6 מ״מ.

הגשם רציף אבל קל מאוד. יש רעמים פה ושם.

אני גם קרוב לבית דגן, היה פה עכשיו מבול רציני... האמת שאני גר קרוב לתל אביב וקרוב לבית דגן סוג של באמצע אז אין לי מושג לאיזה אזור זה יותר רלוונטי בשבילי... אבל אני בטוח שירד יותר מ-10 מ"מ... ואם זה מהלילה זה כבר מתקרב ל-25.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: amir1248, , ,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר